Co ženy na mužích oceňují a co přímo nesnáší?

Je toho skutečně mnoho, co ženy na mužích milují, ale rovněž existuje pestrá škála věcí, které ženy na opačném pohlaví nesnášejí. Každá z nás má bezesporu svůj seznam kladných i záporných vlastností, ale jsou takové, nad kterými zlomí hůl každá žena. Společně se dnes podíváme na ty dobré, které ocení každá z nás a špatné, které nejsme ochotny tolerovat. 

Co ženy na mužích milují

Slovo dělá chlapa

Patrně žádná žena nemá ráda, když muž něco slíbí a potom nedodrží své slovo. Pořekadlo, že slovo dělá chlapa – nevzniklo náhodou. Nikdo nemá rád, tahá-li jej někdo za nohu.

Upřímnost

Upřímnost je velmi ceněný dar, který nebyl dán shůry každému. Ve vztahu mezi dvěma lidmi je to však nejcennější a nejžádanější vlastnost. Jestli žena na muži něco opravdu ocení, pak je to upřímné a čestné jednání. Naopak lháři nemají sebemenší šanci, minimálně do doby, než žena jejich lsti prokoukne.

Optimismus

Mít vedle škarohlída, který vidí všechno černošedé, není příjemné. Dobrá nálada je nakažlivá stejně tak, jako ta špatná. Je-li tedy muž od přírody pozitivně naladěn, je považován za sympatického a zvítězí nad sebekrásnějším modelem, který se tváří jako kyselé zelí a umí věčně jen remcat a kazit všem dobrou náladu.

Co ženy na mužích nesnáší

Neupřímnost

Mnohdy je lepší slyšet krutou pravdu, než žít několik měsíců nebo let ve lži. Jestliže je muž k ženě neupřímný v otázkách svých citů, není to nic dobrého. Každá chce být pro svého partnera princeznou. Pokud muž ženu skutečně nemiluje a je s ní pouze z prospěchářských důvodů, měl by raději uhnout z cesty, ať nepřekáží skutečnému muži, který bude ženu upřímně milovat.

Sobeckost

Muži, jež myslí jen a jen na své blaho, nemají u žen velkou šanci. Některé to mohou chvíli tolerovat, trpět, ale dřív či později to začne každému lézt na nervy. Nelze jen brát, člověk musí umět i dávat. Je úplně jedno, zda jde o milostný život nebo každodenní záležitosti.

Nevěra

Nevěra je opravdovým zlem a paradoxně mnoho žen přitahuje přesně tyto typy mužů. Pravdou je, že navenek působí takový muž sebejistě a mnohdy i sympaticky, čas však odhalí nejen charakterové slabiny, ale i nízké sebevědomí. Protože právě největší procento nevěrníků tvoří muži s nízkým sebevědomím, lovením žen si jej zvyšují.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte