Změna šatníku v pěti krocích

Ve skříni se vám hromadí oblečení, které už pravděpodobně nevezmete nikdy na sebe? Jestliže jste rozhodnutí změnit svůj šatník od základu nebo ho jen obohatit o nové trendy a hledáte inspiraci, pak je tento článek určen vám. Přinášíme vám užitečné tipy, kde všude se dá hledat inspirace.

…Inspirujte se u kamarádek

Často hledáme inspiraci a podněty právě u našich kamarádek. Chce to jen trochu opatrnosti, abychom se vystříhali úplného kopírování stylu. Zato inspirace pro kombinování barev a doplňků by problémy přinášet neměla. Kamarádky nám mohou také poradit, co nám sluší a čeho se naopak vyvarovat.

…Módní blogy

Blogů  zabývajících se módními outfity, je v dnešní době nepřeberné množství. Navzájem se od sebe liší svým zaměřením na věkovou skupinu i styl. Pokud najdete blog, kde autorka bude zhruba ve vašem věku a přiblíží se vám i postavou, je velká šance, že se vám zalíbí i její styl. Blogy které sledují módní trendy, jsou výborná inspirace. Ne vždy a vše musí být vhodné zrovna pro vás. Je dobré sledovat vícero blogů a nasbírat větší množství inspirace.

…Přímo na ulici

V případě, že netrčíme většinu dne doma, můžeme vidět na ulicích spoustou zajímavých kombinací. Na procházejících lidech můžeme zaznamenat všelijaké styly a kombinace. Přes zajímavou kabelku, pásek, přezku na kalhotách, barvu vlasů i účes a mnoho dalšího. Vidět vše na vlastní oči je mnohdy lepší. Pomůže nám to snadněji rozeznat různé nedokonalosti. Jak nevkusný materiál, tak příliš hodně doplňků. Přináší to i možnost mnohem lépe zachytit určité detaily.

…Tištěné módní katalogy

Katalogy sebou přináší spoustu výhod. Různých časopisů se na trhu vyskytuje pestrá nabídka a jsou i snadno dostupné. Mezi další výhody patří, že zde najdete další užitečné rady. Jedná se například o trendy v líčení, rady o hubnutí, jaké letos frčí barvy, vzory, zábavné kvízy. Bývají to právě časopisy, které sledují módní hity.

…Výkladní skříně

Inspiraci lze najít také ve výkladních skříních módních domů. Vystavené figuríny mívají často perfektně zkombinované oblečení a různé styly. Většinou výkladní skříně navrhují profesionální designéři a tak je malá šance, že šlápnete vedle. Na mysli nyní nemáme malé obchůdky, kde figuríny hastroší kde-kdo. Výhodou zde je, že si vystavené zboží můžete v obchodě přímo koupit.

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte