5 rad jak zářit na prvním rande

Každá žena chce vypadat přitažlivě. O to víc, když ji čeká první rande s mužem, který by mohl být jejím partnerem na celý život. Na co si dát pozor, abyste byla dokonalá a drahá polovička si vás vryla do paměti?

Vlasy jsou rám obličeje

Důležitou věcí, které si všímá mnoho lidí, nejen muž na rande, jsou vlasy. Pokud vám tedy na schůzce opravdu záleží, dopřejte vlasům pořádnou péči u svého kadeřníka. O vlasy však pečujte stále, ne jen ve výjimečných situacích. Pravidelné zastřihávání vlasů je důležité pro jejich zdraví a krásu i v běžných dnech.

Úsměvem okouzlíte

Zapomeňte na to, kolik práce máte, že jste nestihly to a tamto. Hoďte starosti za hlavu, vykouzlete na své tváři úsměv a hrdě běžte do boje o srdce vašeho vysněného. Samozřejmě sám úsměv nic nesvede, je důležité mít svěží dech a čisté zuby. Dejte si pozor také na rtěnku, která by se vám na zuby mohla obtisknout. Nevypadá to vůbec hezky.

Probuďte svoji pleť

Když přijdete na schůzku, budete mít čisté zuby a umyté vlasy, a přesto budete vypadat mdle, unaveně, muže jistě neoslníte. Pokud budete dodržovat pitný režim, budete dostatečně spát a pečovat o svoji pleť, partner hned uvidí, že se o sebe jednak dobře staráte a jednak že jste psychicky v pohodě.

Jemné líčení dokáže zvýraznit oči

Nejdůležitějším pravidlem je zůstat stále přirozená, a to i s líčením! Nedávejte si pleť tuny make-upu s představou, že se do vaší masky někdo zamiluje. Stačí zamaskovat drobné nedokonalosti a hlavně zvýraznit vaše přednosti. Zvýrazněte například své oči řasenkou a linkami nebo kouřovým líčením. Prohloubíte tak svůj zrak, a jak se říká, oči jsou bránou do duše.

Pozor na oblečení!

Nemyslete si, že když si obléknete přiléhavou sukni a vysoké podpatky, budete neodolatelná. Na první rande zvolte pohodlné oblečení, které bude mít šmrnc. Hlavní zásadou však zůstává – vy sama se musíte cítit dobře. Pokud si nebudete jistá výstřihem, budete se kroutit kvůli bolesti nohou v nových lodičkách, partner si toho všimne.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte