Blahodárné účinky aromaterapie

Aromaterapie se řadí mezi procedury, které navodí příjemnou atmosféru, změnu mysli i nálady s využitím, vzácných éterických olejů. Oleje se míchají bezprostředně před masáží s ohledem na potřeby užitku. Masáž může být stimulující, nebo uklidňující. Tento typ péče, patří do alternativní medicíny. Inhalace tedy vdechování aromatických olejů, může navodit snížení, ale i zvýšení krevního tlaku. Můžete pocítit povzbuzení, chlad nebo teplo. Jedná se o příjemnou, relaxační a odpočinkovou proceduru.

Rostliny a jejich zázračné účinky

Rostliny od pradávna poskytují ty nejkvalitnější zdroje k léčbě jak mysli, ducha i těla. Jde o mocnou a voňavou cestu k harmonii organismu. Aromaterapie navodí uvolnění mysli a zlepšuje duševní i fyzický stav člověka. Jestliže se rozhodnete pro spojení kosmetického ošetření pleti společně s aromaterapií, zanechá to ve vás nezapomenutelné okamžiky. Sami sobě dopřejte, zasloužený relaxační a příjemně vonící zážitek. V dnešní hektické době plné stresů a napětí, přispívá aromaterapie svou vůni, která je známa již po staletí k životní harmonii, pohodě a vyšší odolnosti.

Jíž staré civilizace používaly k harmonii a léčbě éterické oleje

Použití éterických olejů na zlepšení zdraví a posílení ducha je staré, jako lidstvo samo. Tyto principy, ovládaly už staré civilizace. Vůně šířící se z rostlinných silic působí blahodárně na nervový systém, emoce a také podporuje imunitní systém. Silice obsažené v rostlinách působí komplexně a hluboce. Používání těchto darů přírody si vyžaduje naprostou znalost přírodních produktů. Aromaterapie patří právem mezi preventivní a léčebné nástroje. Přijměte rostliny za součást svého života, stejně jako slunce, vodu a zemi. Rostliny nám dávají ne jen vůni a krásu, ale rovněž nám pomáhají upevňovat zdraví a předcházet nemocem.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte