Bláznivý make-up který nelze přehlédnout

O tom, že lidé mají různé koníčky, není pochyb. Mezi takové bláznivé a kreativní koníčky, patří i „CRAZY MAKEUP“. Není sice moc pohodlný, ale zato jej nikdo nepřehlédne. Společně nahlédneme na některé z bláznivých druhů líčení, které byste si možná nevzali ani na párty.

Bláznivé obočí

Pomocí různě nabarveného obočí s nalepenými kamínky nebo třpytkami, budete zajisté hvězdou večera. Obočí na každé tváři, vytváří stejný efekt, jako rám obrazu. To se prostě přehlédnout nedá a velmi to změní každému obličej, včetně jeho výrazu. Samozřejmě k takovému výraznému obočí je nutno vybrat správné stíny a zbytek líčení, včetně outfitu. Už víte, kam vyrazíte?

Bláznivé oční stíny

Stíny můžete vytvořit leopardí, duhové nebo různé ornamenty. Některý „crazy make-up“ se dá nazvat skutečným uměním a vyžaduje přeci jen, už trochu tréninku. Avšak některé techniky zvládnete hravě doma u zrcadla.

Oční linky dokonalého tvaru

Pokud toužíte zvýraznit vaše oko a mít krásné oční linky, dokonalého tvaru, nemusíte být žádný umělec. Dnes dostanete koupit nalepovací oční linky v takovém tvaru, který si vyberete. Zvládnout nepřehlédnutelný make-up na párty můžete klidně sama.

Bláznivé rty

Make-up patří mezi koníčky slečny Sandry Holmbom, která pochází ze Švédska a je naprostý samouk. Začala s tím jednou večer, když se nudila. Dnes má dokonce už svůj vlastní blog na kterém je možno spatřit její umění. Rty ve tvaru ovoce, různě barevného puzzle, pastelové ornamenty, lidské oko a jiné. Své kresby vytváří pomocí tenkého štětce, různých barev a pigmentů. S jedním obrázkem, si vyhraje i více než jednu hodinu. Mám pro vás dobrou zprávu. Pokud zatoužíte oslnit a nejste zrovna příliš dobří malíři, zkuste instantní nalepovací tetování na rty, jako slečna v ukázce na videu.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte