Botník nebo krabice?

Botník je něco, co má doma úplně každý. Je pravda, že jsou to nezbytní pomocníci do domácnosti a mnohdy vtipně, prakticky i elegantně řešené. Internetem však momentálně letí novinka, která možná nadchne manuálně zručné muže i ženy.

Určitě mi dáte za pravdu, že se v každé domácností nalézá mnoho párů bot, které nemají své stále místo. Asi nejlepším řešením je, když zimní zkrátka zazimujeme, aby zbytečně zimní obuv nezabírala místo té letní. Přesto, že se na první dojem může zdát, že letní boty jsou skladné. Což v porovnání se zimní asi jsou, ale v létě potřebujeme alespoň my ženy: žabky, lodičky, sandály, tenisky a to se hned nasbírá. Kam potom s tolika párů obuvi, aby neležela poházená?

I děti mají spoustu bot

Rovněž tento nápad uvítáte, pokud máte doma děti. Ty také potřebují sandálky, botasky, plátěnou a vzdušnou obuv, gumáky. Tento ala botník připomínající velkou krabici od bot, mohou mít děti klidně i v pokojíčku. Krabice uvnitř mazaně skrývá výsuvný šuplík. Pokud tento botník nebude vyroben z lehoučké dřevotřísky, ale bytelného materiálu, mohou na ní klidně děti i sedět. Volba materiálu je už čistě na vás.

Zkusíte to také?

Takže pokud oplýváte zručností a patřičným nářadím, nezbývá než se pustit do práce. Tedy nejdříve si budete muset zajistit materiál. Dřevo či překližku, šroubky, panty, vrtačku, elektrickou pilu, lepidlo, šroubovák, barvu nebo nalepovací tapetu. Pokud máte možnost je řešením si nechat desky nařezat přímo na míru a doma už jen krabici smontovat a ozdobit dle vlastní fantazie či se nechat inspirovat internetem. K vidění se nabízí různý design.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte