Dárky pro muže – narozeniny

Dárky pro muže jsou pro ženy tvrdým oříškem, i když je pravda, že mužům trvá daleko déle vymyslet vhodný dárek pro ženu. Na začátku vztahu je to jednoduché – vyčerpáte klasiku v podobě zlatého nebo stříbrného řetízku, darujete své drahé polovičce drahý parfém, do třetice mu k narozeninám dáte nějaký kousek slušivého oblečení. Ale co pak? Najednou vám dojde inspirace a studnice nápadů ze dne na den úplně vyschne…

Jestliže si právě teď lámete hlavu nad vhodným dárečkem pro vašeho manžela, přítele, bratra, tatínka nebo kamaráda, můžete tu pravou inspiraci najít v našem dnešním článku. Namáhali jsme si hlavu za vás a snažili se vymyslet zajímavé, nápadité a originální dárky pro muže, se kterými zaručeně nemůžete žádného chlapa zklamat!

Dárky pro muže, aneb čím potěšíte toho svého?

Došly vám nápady, čím potěšit tatínka, bratra nebo kamaráda? Pak rozhodně nepřestávejte číst! Následující řádky totiž skrývají zajímavé nápady a tipy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

Návštěva pivních lázní

Češi jsou národ pivařů, a proto žádný správný muž tomuto zlatavému moku, který je právem označován za naše národní zlato, jednoduše neodolá. Ať už máte doma muže, který si na pivu rád pochutná jednou do týdne s kamarády v hospůdce nebo naopak žijete s mužem, který si jednu kuželku dá každý večer doma u televize, je hned první tip na dárek pro muže pro vás jako stvořený: návštěva pivních lázní! Zarezervujte muži vašeho života pobyt v lázních, kde pivo hraje hlavní prim a uvidíte, že vás po návratu bude nosit na rukou!

Jízda v drahém autě

Auta jsou odjakživa slabostí mužů. Určitě i vy znáte alespoň jednoho muže, který svého miláčka na čtyřech kolech neustále leští a s láskou o něho pečuje – a možná právě takového máte dokonce doma. Proč mu tedy nedopřát zážitek, na který rozhodně jen tak nezapomene? Jezdit rychlostí 150 km/hod je sice adrenalin – zvláště máte-li v zádech policejní vozidlo – ovšem projet se v autě, které dokáže vymáčknout rychlost až 300 km/hod to už je opravdu něco! A my vám zaručujeme, že za tento dárek vám dotyčný bude líbat ruce!

Vojenský výcvik nanečisto

Chcete-li potěšit muže, který s oblibou sleduje válečné filmy, vyžívá se ve světových válkách a neustále mluví o svých zážitcích z vojny, pak mu zaplaťte kurz vojenského výcviku nanečisto! V tomto kurzu si i ti nejsilnější muži mohou velice rychle sáhnout na dnou a okusit tak své možnosti. Na vlastní kůži zažijí jaké to je nosit vojenský šat, místo kecek si nazují těžké kanady a na záda přehodí reálnou zbraň. Dejte vašemu milému příležitost poznat svoje krajní meze!

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte