Dárky pro ženy – narozeniny

Dárky pro ženy jsou pro mnoho z nás jednou velkou neznámou a rozhodně neplatí, že by si s výběrem vhodného dárku nevěděli rady jen muži. Potěšit ženu může být mnohdy skutečně tvrdý oříšek, zvláště chcete-li na ní udělat dojem, překvapit jí a darovanou věcí dotyčné ukázat, že vám na ní záleží.

Není se vůbec čemu divit, že si často lámeme hlavu, co koupit mamince, kamarádce, sestře nebo manželce – každá žena je jiná, o to složitější se tento úkol jeví. Jakmile vyčerpáme klasiku, nastává pro nás problém. Ono se lehce řekne “narozeniny jsou jen jednou do roka”, neboť řada z nás si koupi dárku nechává až na poslední chvíli.

Inspirace na dárky pro ženy

Možná i vy právě teď přemýšlíte nad dárkem pro ženu a nevíte, co vhodného pořídit a neuříznout si ostudu díky tzv. danajskému daru. Chcete poradit? Pak si nenechte ujít následující řádky!

Darujte hvězdu

Ono pověstné klišé “snesl bych ti modré z nebe” nemusí v současné době vyznívat naprázdno! Uvažujete-li nad opravdu originálním dárkem pro svou drahou polovičku, maminku nebo dobrou kamarádku, pak jí darujte něco skutečně hvězdného – darujte jí hvězdu! Zdá se vám to nemožné? Ale vůbec ne! Díky speciální sadě, kterou lze pořídit na internetu za přátelskou cenu, můžete následně hvězdu skutečně pojmenovat a darovat tak nečekaný hvězdný dárek, který zaručeně překvapí!

Sada kvalitní kávy

Chcete obdarovat někoho, kdo si potrpí na kvalitní kávě? Pak neváhejte a investujte našetřené penízky do sady kvalitní kávy, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Vybírat můžete mezi mnoha druhy, díky čemuž máte jedinečnou příležitost najít pro dotyčnou přesně takovou kávu, která nejvíce potěší její chuťové buňky.

Wellness pobyt

Ačkoli se jedná o klasiku, jen málokterou ženu by zrovna tento dárek nepotěšil. Možnost odpočinout si v příjemném prostředí, zajít si na masáž, navštívit saunu, užít si několik minut v páře a k tomu všemu se dobře najít – no uznejte sami, vám by takový dárek pro ženy neudělal radost? I mezi wellness pobyty se dají najít špičkové perly, které se stanou nezapomenutelným dárkem.

Šperk

U klasiky ještě chvíli zůstaneme, neboť i šperky nepředstavují nic překvapivého. I když se vám možná zdát, že darovat někomu bižuterii není nikterak originální, vhodně zvolený šperk vystihující jeho budoucí majitelku rozhodně dokáže vykouzlit úsměv na tváři! Navíc vybrat takový šperk, který se k dané nositelce bude skutečně hodit, není úkol na deset minut, díky čemuž dotyčné ukážete, že jste si s výběrem dali opravdu záležet.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte