Elektronické cigarety pro ženy a 3 nepopíratelné výhody

Přestože si téměř všichni kuřáci uvědomují rizika spojená s kouřením, přestat s nimi jednou provždy nezvládne každý. Z tohoto důvodu volí stále více kuřáku zdravější alternativu v podobě elektronické cigarety. Ty přinášejí sebou řadu výhod. My si dnes vyjmenujeme alespoň tři z nich.

Jednak dle Evropské kardiologické společnosti nemají elektronické cigarety negativní vliv na kardiovaskulární systém, tak jako cigarety klasické. Při použití jedné elektronické cigarety joyetech dojde pouze k nepatrnému zvýšení krevního tlaku a srdeční činnosti – naproti tomu jedna klasická nikotinová cigareta zvýší tepovou frekvenci, krevní tlak a srdeční činnost podstatně více.

Další výhodou je potom fakt, že kuřák vdechuje pouze nikotin a zpětně vydechuje čistou páru. Jelikož elektronická cigareta nehoří, nevznikají při jejím užívání zplodiny: dehet či oxid uhelnatý.

Třetí výhodou je, že samotná náplň mimo nikotinu může obsahovat různé příchutě. Mnoho lidí se ohání tím, že díky kouření zahání různé chutě. A jak je o ženách známo, ty sladké milují. Proč nesejmout hned dvě mouchy jednou ranou.

Eliquidy pro ženy

Gallagher přišel na trh s novinkou, kde nechybí čtyři typicky ženské náplně do elektronických cigaret. Patříte-li mezi ty, které rády mlsají, a choutky zaháníte právě kouřením, zkuste tyto čtyři eliquidy pro ženy: čokoláda,e-liquid-liqua-30ml-vanilka luxusní vanilka, lahodná Piňacolada nebo ohňostroj chutí tiramisu. Tyto příchutě jsou určeny všem milovnicím sladkého. Osladit si občas život nemusí hned znamenat, že ohrozíte svou štíhlou linii. Patříte-li do kategorie kuřaček a ještě jste nepřešla na elektronické cigarety, pak vás právě tento fakt možná přesvědčí.

Na co si dát pozor

Na trhu se dnes vyskytuje bohužel velké množství bezejmenných prodejců, jež nakupují levné a nekvalitní elektronické cigarety v Číně. Ovšem takové náplně mohou zároveň obsahovat i škodlivé látky. Dejte raději přednost značkovým produktům, které mají již prověřenou kvalitu a řadu spokojených zákazníků. Nakupujte na Gallagher.


Řekněte ostatním, co si myslíte