Havajská masáž „LOMI-LOMI“ je perla mezi masážemi

Masáže mají na naše tělo velice příznivý a pozitivní vliv. Díky masážím se dokážeme naplno uvolnit, poddat se atmosféře, vnímat každý masérův pohyb. Masáž si dopřáváme ve chvílích, kdy se chceme uvolnit, dopřát svému tělu chvíle klidu a pohody, odpočinout si a nabrat psychickou i fyzickou sílu. Existuje několik druhů masážíod čokoládové, přes sexuální až po masáž horkými kameny. Každá masáž má jistě něco do sebe. Ovšem i mezi masážemi je jakási perla, která je až na samotné špici. A ta perla se nazývá masáž Lomi-lomi.

Masáž milující ruce

Masáži Lomi-lomi se také s oblibou přezdívá „masáž milující ruce“. Je to především díky rytmice a speciální technice rukou, prstů a především loktů a předloktí. Masáž Lomi-lomi je velice účinná a zároveň maximálně relaxační. Díky této masáži máte možnost nasát do sebe a svého těla nefalšovanou havajskou slast.

Jak masáž Lomi-lomi probíhá?

Masáž Lomi-lomi je založena především na technikách prstů, dlaní a předloktí. Pohyby by měly být rytmické a hlavně energické. Při této masáži je masírováno celé tělonejvětší důraz se klade především na záda – ale pozornost se věnuje i stehnům, lýtkům, kyčlím, pažím, šíji i krku. Výrazným prvkem, který celé masáži dodává na harmonické rovnováze, je olej. Může být aromatický či esenciální, hodně používané, preferované a oblíbené je kokosové mléko. Důležitou roli u masáže Lomi-lomi hraje i klidná hudba, která dotváří celkovou uklidňující atmosféru.

Masáž Lomi-lomi pomáhá

Stejně jako každá jiná masáž pomáhá i masáž Lomi-lomi našemu tělu. Dokáže nás zbavit nepříjemných bolestí, urychlit hojení ran a pomoci našemu tělu nabrat novou sílu.

Co můžete od masáže Lomi-lomi očekávat:

  • navození harmonie těla a ducha
  • odstranění únavy, stresu a napětí
  • urychlení hojení ran
  • podporu proudění krve
  • odstranění bolesti kloubů i svalů

Pokud jste o masáži Lomi-lomi až do dnes ještě neslyšeli, nyní již víte, co si pod tímto cizokrajně znějícím názvem máte představit. Toužíte-li po opravdu nezapomenutelném zážitku, zkušenosti, kterou jistě nikdy nevyženete z hlavy a možnosti, jak sobě a svému tělu dopřát opravdu jen to nejlepší a nejkvalitnější, neváhejte a podlehněte kouzlu této masáže. 

Fotografie publikována se svolením Ambro FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte