Hubnutí podpoří správné oblečení

Sportovní oblečení si nepořizujeme pouze z důvodů, abychom vypadali u této činnosti, jako profíci. Ale především z důvodů zdravotních a praktických. To samé a možná i dvojnásob platí o obuvi. Nezanedbatelnou součástí sportu je i nutnost investovat do sportovního oděvu a obuvi. Dnešní sportovní oblečení vypadá jednak hezky díky tomu, že i sportovci se chtějí líbit a samozřejmě nesmíme zapomínat na moderní technologie, které šetří naše zdraví.

Ať už investujete do kvalitní sportovní podprsenky nebo bot odpadne nutnost pořizovat si další a další věci. Ty kvalitní vám zaručí jednak komfort a také déle vydrží. Smiřte se s tím, že sport chce zkrátka své a mít minimálně jednu sadu sportovního oděvu, je prostě nutnost. Dnešní trh přeje široké nabídce různých značek a výběr je vskutku pestrý. Avšak pokud cvičíte nejen z důvodů, že vás to baví, ale trápí vás nějaké to kilo navíc – můžete své hubnutí podpořit cvičením v prádle na hubnutí. Zní to možná bláznivě, ale je to tak.

Prádlo, díky kterému hubnete rychleji

Prádlo na hubnutí v sobě ukrývá kofein, aloe vera, mastné kyseliny, retinol, vitamíny A a E. Tento koktejl látek, který je obsažen ve vláknech působí na podkožní tuk a pomáhá s problematickými partiemi, jako jsou boky, hýždě či stehna. Prádlo zjemňuje pokožku a zlepšuje krevní oběh. Během šesti týdenních testů bylo naměřeno ženám zmenšení problematických partií o 2,5 cm více, než ženám, které cvičili v klasickém sportovním oblečení.

Což o to, není to žádný trhák, ale v každém případě jde takové hubnutí rychleji a lépe. Mimo jiné byl ženám prokazatelně zaznamenán úbytek celulitidy.

Prádlo reaguje na tělesnou teplotu

Nemusíte ani sportovat, postačí mít oblečené hubnoucí prádlo. Látky, které jsou v prádle obsaženy, působí i bez větší námahy. S cvičením však bezesporu dosáhnete lepších výsledků. Vybírat můžete mezi topy, kalhotkami, legínami a to v různých velikostech. Záleží, na které problematické partie se chcete zaměřit.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte