Jak se nezruinovat při renovaci kuchyně

Když už se rozhodneme pro renovaci kuchyně, většinou s tím souvisí i výměna nádobí a dalšího kuchyňského příslušenství. Nebudeme přeci na hezké kuchyňské lince vystavovat staré a opotřebované spotřebiče. Nejen, že to hned jinak lahodí oku, ale je rozdíl smažit palačinku na staré pánvičce nebo používat nové pánve Tescoma. V případě, že se teprve rozhodujeme, pro renovaci kuchyňské linky není vůbec na škodu začít nakupovat kvalitní nádobí, již s předstihem.

Nádobí, které nezklame

Nadčasové a kvalitní nádobí vydrží dlouhou dobu a proto se nemusíte bát začít nakupovat a postupně vyměňovat staré za nové už rok předem. Pořídit si veškeré spotřebiče včetně slušivého nádobí může značně zatížit rodinný rozpočet. Ani „čuníka“ při rodinné zabíjačce nesníte naráz, ale hezky si ho naporcujete na jednotlivé části. Proto se vyplatí začít u nákupu kvalitní sady hrnců Tescoma. Postupně si pak dokupovat další kuchyňské náčiní, včetně slušivé dekorace. Bez kvalitních hrnců je nemožné si představit žádnou domácnost, kde se denně vaří. Tescoma patří mezi starou a léty prověřenou klasiku. Tento druh nádobí se totiž hodí pro všechny typy sporáků. A pokud nemáte ještě zcela hotový plán vaší nové kuchyně, je vhodné nakupovat universální, ale přitom vysoce kvalitní nádobí, kterému nevadí ani myčka.

Vsaďte na univerzálnost

Co se týká kuchyňských spotřebičů, jako je varná konev, toustovač či robot můžete vsadit na osvědčenou bílou či nerez, jestliže předem nevíte, jaké barvy budou u vás v kuchyni převládat. Dokonce černá je vysoce elegantní, praktická a příliš se nebije s ostatními barvami. Kvalitní hrnce Tescoma můžete volit rovněž neutrálně veKvalitní hrnce Tescoma stříbrném či černo stříbrném provedení. Nejenže nepokazí vzhled kuchyně, ale naopak dodají vašemu novému sporáku šmrnc. Ať už je sklokeramický či klasický plynový. Nová kuchyň vynikne právě díky novým spotřebičům a nádobí, které si kladou vysoké nároky na kvalitu. Nehledě na to, že z kvalitního nádobí chutná i jídlo úplně jinak!

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte