Japonská půjčka aneb úvěr za solidní cenu

Na Českém trhu existuje již nějakou dobu úvěr nesoucí název: Japonská půjčka. Tento úvěrový produkt uvedl na trh Home Credit. Potěší snad i informace, že patří k nejlevnějším úvěrům na trhu. Princip této půjčky není složitý.

U zcela první půjčky může žadatel požádat o úvěr ve výši 1000 až 4999 Kč se splatností na 30 dnů. Každá půjčená tisícikoruna se úročí 33 Kč. To je v porovnání s jinými nabídkami na trhu opravdu lákavá cena. Žádost o tento úvěr se podává on-line. Posouzení potencionálního klienta funguje automaticky bez zásahu operátorů. Systém je naprogramován tak, že vyhodnotí, zda spadá žadatel do rizikové skupiny nebo má nějaký škraloup v registru Solus.

Rychlé vyhodnocení

Zamítnutí či schválení probíhá poměrně rychle. Přibližně do jediné minuty už znáte výsledek. Stačí pouze vyplnit základní údaje a ty odeslat. Schvalovací proces sestává ze třech bodů:

  1. Uvedení emailu, telefonního čísla a souhlas se zpracováním osobních dat
  2. Uvedení jména a příjmení, trvalého bydliště, místa narození, rodného čísla, čísla OP včetně platnosti, státní příslušnost, zdroj příjmů a výběr volitelných služeb
  3. Nyní už jen počkáte na rozhodnutí o posouzení žádosti. Uvádí se, že byla buď 100% schválená, schválená pouze částečně nebo zamítnuta

Pro klamání není prostorbleskový úvěr za solidní cenu

Kdo by chtěl však zkusit podvádět a půjčit si peníze na odcizený občanský průkaz narazí na překážky. U procesu schvalování online není těžké se vydávat za jinou osobu. Avšak systém používá pokročilé metody v odhalení případného rizika.

U každé jednotlivé žádosti využívá údaje z veřejných dat, jako je třeba nahlášení odcizení nebo ztráty OP. Ošálit se ho nepovede ani klientům, jež mají potíže se splácením jiných finančních závazků či jim hrozí exekuce. Chytře nastavený systém umí odhalit rizikové klienty a zamítne je automaticky.

Obrázek: pixabay.com

 


Řekněte ostatním, co si myslíte