Klobouky jsou opět v módě

Milujete módní doplňky? Ale více si zakládáte na zajímavých doplňcích než na špercích? Přednost asi dáváte šátkům, bižuterii a kabelkám. Vyzkoušejte něco nového a experimentujte s retro módou, neboť klobouky se opět vrací do módy.

Máte doma vlastní klobouček? Jestliže ne, utíkejte do obchodu, kde je jich nepřeberné množství a určitě budete mít z čeho vybírat. Klobouky jsou teď opět v módě a pořídíte-li si nějaký, určitě nešlápnete vedle. Stačí si vybrat klobouček, který by slušel zrovna vám.

Klobouk v italském stylu

Elegantní budete s kloboukem s širokou krempou. Vykouzlíte tak ze sebe italskou dámu ve stylu Sophie Loren či anglickou šlechtičnu. Tento klobouk kombinujte s šaty či upnutými kalhotami a elegantní halenkou. V každém případě se k němu hodí lodičky a psaníčka.

Mafiánský klobouk

Pro tajemné ženy se smyslem pro humor se hodí mafiánský klobouk, který si můžete naklonit přes jedno oko. Klobouk kombinujte s vypasovaným sáčkem či koženkovou bundičkou

Elegantní klobouček

Elegantní klobouk se hodí pro něžná stvoření a ženy, které rády nosí šaty. Podtrhne ženské křivky a křehkost.

Slamák

Slamák je snad tou největší klasikou, nemusíte ho nosit jen na venkově nebo na festivaly. Vyražte s ním do kina či do parku.

Fotografie publikována se svolením patrisyu Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte