KRÁSKY ZNÁMÝCH FOTBALISTŮ… BUDOU FANDIT NA BLÍŽÍCÍM SE EURU?

Již za dva měsíce a pár dní k tomu vypukne po celé Evropě dlouho očekávaný svátek fotbalu. Na Mistrovství Evropy ve fotbalu 2016, jež proběhne mezi 10. červnem a 10. červencem, se těší nejen fanoušci České republiky a dalších kvalifikovaných týmů, ale doslova celá Evropa. Tým českých fotbalistů se postupně na evropskou výzvu připravuje, nečekají jej totiž už ve skupině žádní snadní soupeři. Kromě obhájce titulu z minulého mistrovství Španělska, Češi narazí i na nevyzpytatelné Turecko a na zrádné Chorvaty.

Na poslední Euru v roce 2012, konaném v Polsku a na Ukrajině, česká výprava skončila hned v úvodu vyřazovacích bojů, když ve čtvrtfinále podlehla následně bronzovému Portugalsku. Snad bude tedy letos Čechům přát více toho štěstíčka, aby si nažhavení diváci a taktéž i fandící přítelkyně hráčů užili co nejbarvitější podívanou.

Kráska z České republiky

Mezi velké fanynky, které si rády zajdou na fotbalové zápasy svých manželů či partnerů, vždycky bezesporu patřila i česká kráska Alena Šeredová. Ta se svými dvěma syny Louisem Thomasem a Davidem Leem vždycky napjatě sledovala a držela pěsti svému neodolatelnému manželovi, brankáři italského národního týmuGianluigiBuffonovi. Kdoví, jak to všechno bude letos. Od posledního Eura totiž stihl gólman Juventusu Turín vyměnit všemi oblíbenou Alenu za italskou sportovní moderátorku IlariiD´amico. Téměř třiačtyřicetiletá vystudovaná právnička jako by z oka vypadla české vicemiss roku 1998. Kvůli ní se rozhodl Gigi opustit rodinu a vrhl se do náruče nové lásce, se kterou aktuálně slaví narození jejich prvního společného potomka, syna Leopolda Mattiu.

Alena

Ilaria D’Amico, zdroj: wikimedia.org

Statečná Alena krutou ránu osudu vzala statečně a po celou dobu se tvářila jako vzorná matka, která se svými syny vehementně svému nevěrnému manželovi fandila i na posledním světovém šampionátu v Brazílii. Nyní je však obletovaný manželský pár již oficiálně rozveden a i Alena se rozhodla zařídit si zcela nový život po boku italského miliardáře a dědice firmy Fiat AlessandraNasiho.

Alena Šeredová

Alena Šeredová: zdroj: wikimedia.org

I tak ale bude národní celek milované Itálie nezaujatě podporovat. Stříbrní medailisté z minulého šampionátu starého kontinentu si to rozdají ve skupině E s Belgií, Irskem a Švédskem.

Fotbalové výsledky z mistrovství v televizi či na internetu rozhodně nebudou sledovat přítelkyně a manželky francouzských fotbalových mágů. Reprezentanti Země galského kohouta měli ve svých drahých polovičkách velkou podporu i na MS 2014 v Brazílii, kam jejich partnerky hromadně přicestovaly. Letos, kdy je právě Francie pořádající zemí mistrovství, to budou mít půvabné Francouzky téměř za humny. Mezi nadšené fandy se právoplatně řadí i nádherná manželka německého ofenzivního záložníka Maria Götzeho. Ann KathrinBrömmelSupermaria, jak Götzemu v Německu přezdívají, pravidelně při zápasech bundesligovéhoBayernu Mnichov podporuje. Dá se tedy jistě čekat, že za svým extrémně nadaným třiadvacetiletým manželem odcestuje i o kousek dále do nedaleké Francie.

Kathrin

Ann Kathrin Brommel: zdroj: wikimedia.org 

Německo, jakožto stávající fotbalový mistr světa, si dělá zálusk i na zisk evropské trofeje. Los přiřknul našemu západnímu sousedovi skupinu C, v níž se popere o postup do vyřazovacích bojů s Ukrajinou, Polskem a Severním Irskem. Které týmy se v letošním historickém ročníku, jehož se poprvé zúčastní 24 národních celků, probojují nejdále, je zatím ve hvězdách. Jako vždy jsou jasní favorité Němci, dále Anglie, samozřejmě Francie s výhodou či nevýhodou domácího prostředí, Španělsko útočící na zisk zlatého hattricku a rovněž i Portugalsko v čele s hvězdou první velikosti Cristianem Ronaldem.

Ovšem fotbal je velmi nevyzpytatelná hra, během níž rozhodují drobnosti a také pořádný kus štěstí, nemluvě o podpoře fanoušků a rodinných příslušníků. Který tým bude mít na svých utkáních nejvíce partnerek či manželek pánů pobíhajících po hřišti se sice nikdy nedozvíme, zatím se takové statistiky nevyskytují, ale můžeme předpokládat, že si kamery najdou alespoň některé z nich.

Úvodní obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte