Která ženská povolání se mužům líbí?

Zajímalo by vás, jaká ženská práce se líbí mužům nejvíce? Nejspíš vás nepřekvapí, že se jedná o práci, kde ženy nosí „kostýmky. Ženy mají být hlavně pozitivní a holky do nepohody. Většina mužů moc nemusí klasické domácí puťky, které se neumí postavit za svůj názor a na vše souhlasně přikyvují. Ze začátku to může být fajn mít poslušnou hospodyňku, ale to by nebyl muž, který potřebuje neustále lovit, poznávat, objevovat. A tak není divu, že se začne časem nudit a hledat „vzrušení“.

Stevardka

K práci stevardky neodmyslitelně patří ochota, úsměv a vstřícnost. Tuto práci nemůže vykonávat zamračený kakabus. Spousta mužů má na stevardkách přišpendlené oči a pozorují její pohyby, úsměv a komunikaci s pasažéry. Připadají jim tak vzdálené a zatraceně sexy v těch jejích kostýmcích.

Obchodnice

Spousta mužů obdivuje ženy, které jsou upravené, voňavé a s patřičnou grácií se pohybují na vysokých podpatcích. To některým mužům připadá zatraceně přitažlivé. Někteří přiznávají, že pokud jim zatelefonuje žena obchodnice s konkrétní nabídkou, nezajímá je v tu dobu, co mu nabízí, ale jak vypadá? Pokud má příjemný hlas a již samotný telefonát probíhá dobře, domluví si schůzku. Nejraději si schůzku domlouvají na oběd či kávu v restauraci. A když je pěkná a umí i hovořit, nakonec z toho obchod proběhne.

Zdravotní sestra

Další zaměstnání, které se mužům líbí, je práce zdravotní sestry. Na mysli máme především mladé, atraktivní zdravotní sestřičky. Spousta mužů i v soukromí svého domova volí pro sexy hrátky se svou partnerkou právě kostým zdravotní sestry. I největší silák si občas rád lehne a nechá se hýčkat a pečovat o sebe. Je hrozně fajn, když žena sama dobře ví, co by měla dělat.

Pokojská

Spousta mužů rádo zůstává na svém hotelovém pokoji i v době, kdy přijde svou práci vykonávat „pokojská“.pokojská Nemáme na mysli jen tak nějaký obyčejný hotel, ale takový, kde pokojské nosí hezké kostýmky a vypadají skvěle. Spousta majitelů hotelů si vybírá pro tuto práci pohledné slečny, které mu zajistí návrat klientely. Někteří muži přiznali, že si hotel vybírají nejen podle lokality či ceny. Pohled na půvabnou pokojskou v kostýmku je pro ně nejspíš velmi lákavý.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte