Které zvíře se k vám hodí, aneb mazlíček podle horoskopu

Mít domácího mazlíčka má celou řadu pozitivních důvodů. Nejenže se máte kdykoli komu vyzpovídat a svěřit mu tak své bolístky, navíc i jejich pouhá přítomnost ve vás vyvolává lepší pocit, že nejste sami. Ne každý si ale je ve volbě zvířete 100% jistý a je-li to i vás případ, rozhodně si nenechte ujít následující řádky.

Poradíme vám, s jakým mazlíčkem si budete nejvíce rozumět – a to podle vašeho znamení zvěrokruhu. Nevíte-li si rady, které zvíře pustit do svého života, možná pro vás bude dnešní řádek posledním impulsem, na který již dlouho čekáte. Samozřejmě vás nechceme do ničeho nutit. Pořízení zvířete je zodpovědná věc. Společně se podívejme na kloub tomu, jaký mazlíček se hodí pro vodnáře či blížence a které zvíře si naopak bude rozumět s kozorohem či štírem!

  • Rak, Štír a Ryby

    Hned z kraje začněme nejméně náročnými znameními, které nejsou co se výběru zvířete týče, tolik nároční. Kdo se narodil v jednom z těchto znamení, může si gratulovat – nebude mu dělat problém přijmout jakékoli zvířátko a pozor – ani to opuštěné či handicapované. Ať už se rozhodnete pro psa, kočku, králíka nebo rybičky, každá živá duše se u vás bude mít jako v bavlnce.

  • Blíženci, Panna, Vodnář a Váhy

    Lidé, kteří se narodili v těchto čtyřech znameních, jsou hodně společenští a komunikativní. Není se proto čemu divit, že i ve zvířecí říši budou hledat podobně zaměřené tvorečky, ovšem zároveň takové, které je příliš nesvážou povinností o jejich přítomnost. Patříte-li mezi človíčky v těchto znameních, můžete si pořídit například papouška, který je velice inteligentní a v tomto ohledu se vám rozhodně vyrovná, ale nebudete u něho nuceni sedět 24 hodin denně.

  • Beran, Býk, Lev, Střelec a Kozoroh

    Všechna tato znamení a lidé v nich narození mají velice blízko k jakémukoli druhu zvířat. Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Pak jste jistě hodně energičtí a akční a právě tomuto kritériu chcete přizpůsobit i výběr domácího mazlíčka. Vhodnými kandidáty jsou proto psi a kočky, naopak akvarijní rybičky či želva pro vás nebudou tou pravou volbou.

Fotografie publikována se svolením Witthaya Phonsawat FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte