Kurzy pro sociální pracovníky

Mnozí sociální pracovníci cítí potřebu se dovzdělávat a získávat nové a nové zkušenosti a vědomosti, které by jim pomohly vykonávat jejich činnost lépe a lépe. O vzdělávání v sociálních službách se již řadu let stará společnost Seduca, která pořádá množství odborných výcviků, přednášek, seminářů či dlouhodobějších akreditovaných kurzů.

Tyto kurzy probíhají po celé republice a v mnohých případech – zejména pokud jde o jednorázové přednášky nebo kurzy pro celé oddělení pracovníků – také v místě pracoviště, a to v takových hodinách a dnech, které vyhovují potřebám daného pracoviště.

Kvalifikační kurzy

Kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách Praha začínají vždy několikrát do roka. Nejbližší pražské kurzy, ale také kurzy v jiných městech České republiky, například ve Žďáře nad Sázavou, v Pelhřimově, Náchodě, Zlíně či třeba v Ostravě a v Mladé Boleslavi, začínají již v únoru tohoto roku. Pokud tedy zvažujete rekvalifikaci nebo absolvování kteréhokoliv z nabízených kurzů, neváhejte a obraťte se na některého z pracovníků společnosti Seduca. Veškeré potřebné kontakty můžete pohodlně najít na stránkách www.seduca.cz/kontakt.

A co přesně vám mohou dostupné kurzy nabídnout? Můžete se na nich dozvědět potřebné informace z mnoha okruhů týkajících se sociální práce. Kromě základních metod sociální práce a základů péče o nemocné vám odborníci mohou nabídnout také základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností či rozvoj asertivní komunikace. Mimo jiné také získáte vhled do psychologie, psychopatologie a somatologie.

Kurzy bohaté na informace

V neposlední řadě nebude chybět ani krizová intervence či prevence týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby. Mnohé další aktivity a okruhy můžete nalézt na výše uvedených stránkách společnosti Seduca. Kurzy i jednotlivé semináře bývají velmi pestré a obsahují všechny potřebné informace, které můžete následně využít v praxi.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte