1 čtenářský názor na “Retro kvíz na téma jak se žilo před rokem 1989: Na mnohé útrapy socialismu si vzpomenou jen pamětníci

  1. Jsem ročník 1968 ale Jarmilky jsem nikdy nemněl. Vždycky cvičky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *