Letenky a jízdenky za zlomek ceny? Víme, kde se sny mění v realitu!

Dovolená – pro někoho dlouho očekávaná událost, pro jiného nedostupná alternativa jak trávit volný čas. Dnešní doba je drahá a nic nedostanete zadarmo. Není proto žádným překvapením, že si nespočet českých rodin nemůže dovolit odjet na dovolenou do zahraničí, neboť letenky či jízdenky do evropských destinací stojí i tisíce korun.

Dovolená pro čtyřčlennou rodinu pak může vyjít řádově na desítky tisíc, vezmeme-li v potaz skutečnost, že dovolená není jen o koupi letenky či jízdenky, ale i o dalších výdajích – například za ubytování.

Využijte akčních nabídek a ušetřete tisíce!

Chcete-li cestovat letecky, bez letenky se neobejdete.  Kdo chce ušetřit, měl by o jejím pořízení přemýšlet s dostatečným předstihem, neboť i dva měsíce dopředu se dají pořídit za cenově výhodnou cenu. Patříte-li mezi odvážlivce, můžete se spolehnout na velice oblíbenou nabídku last minute – ve chvíli, kdy cestující těsně před odletem odřekne svou účast, můžete letenku pořídit za hubičku. S podobnými akčními nabídkami přichází nejen letecké společnosti, ale i samotní dopravci. Budete-li vědět, kde hledat, můžete za lákavou cenu pořídit i levné jízdenky, které by jinak stály mnohonásobně více.

Buďte před ostatními napřed!

Abyste letenku či jízdenku pořídili skutečně levně, musíte být před ostatními zájemci o krok napřed. S tímto úkolem vám hravě pomůže šikovný portál levnocestovani.cz, který funguje na principu zasílání akčních nabídek na váš email, čímž vás s předstihem informuje o aktuální cenové nabídce – na vás pak zůstává jediné a to koupě letenky nebo jízdenky. S pomocí tohoto portálu vám neunikne žádná slevová akce a to i bez nutnosti hodinového procházení internetu, na který ne každý z vás má čas.

Rychlost se při nákupu levnějších jízdenek a letenek rozhodně vyplatí. Budete-li před ostatními o krok napřed, vyrazíte na vysněnou dovolenou vy – nikoli váš soused od vedle!

Fotografie publikována se svolením Mister GC FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte