Milování podle věku, aneb kdy zažijete nejlepší sex?

Kdo jednou okusí, již nikdy nechce jinak. Od chvíle, kdy poznáte kouzlo sexu, stává se součástí vašeho života a provází vás v podstatě neustále – ať už v myšlenkách či fyzicky. K životu to zkrátka patří. Napadlo vás někdy zamyslet se nad otázkou, kdy váš sexuální život dosáhne maximálního vrcholu? Pohrávali jste si někdy s myšlenkou, v jakém věku vás čeká neskutečná rozkoš, která bude s následujícími léty postupně opadávat? Škoda. Sex je úžasná věc, která ale – jako snad všechno kolem nás – jednou zkrátka přestane dokonale fungovat. Je samozřejmé, že jinak budete tento akt vnímat ve dvaceti a jiným způsobem se k němu postavíte, překročíte-li čtyřicítku. Kdy zažijete nejlepší sex?

Když je vám sladkých „náct“

Většina mladých lidí okusí krásnu milování ve věku končícím na „náct“. Ať už je to patnáct, sedmnáct či devatenáct – je to fuk. Milostné začátky vždycky bývají formou „hokus pokus“. Často je to metoda pokus omyl, než kdovíjaký super sex. Nezáleží ani tak na technice, jako na tom, že je to pro člověka úplně nová věc. A ne vždycky platí – co je nové, to je dobré. Každopádně v tomhle věku hormony doslova bouří a mladí lidé jsou tak k sexu mnohem citlivější a vnímavější.

Dvacet a více

Když je člověk v tomto věku stále ještě „single“, je to pro něj období plné očekávání. Možná si ještě představuje, jaké to bude, až ho/ji poprvé políbí, až se ho/jí poprvé dotkne či jak to skončí, až spolu poprvé budou ležet v posteli. A věřte nebo ne, to je hodně sexy. Očekávání plné vzrušení – inu tento věk má něco do sebe!

Třicítka na krku

Věk okolo třiceti let je časem pro usazování a zakládání rodiny. Spousta žen zastává názor, že úplně nejlepší sex zažily, když byly těhotné. Za pozitivum se dá označit fakt, že v tomto věku již spíte s někým, koho (možná) milujete. A to se na sexu projeví. Ovšem máte-li děti, sexu to moc nepřilepší. Můžete být nevyspalí, vyčerpaní a nejeden rodič by vám řekl, že i malá miminka mají jakýsi sexuální radar – spolehlivě začnou brečet ve chvíli, kdy na to chcete hupsnout.

Když se přehoupnete přes čtyřicítku

Děti už jsou velké a nepotřebují tolik vaší péče, takže máte na sexuální život konečně dostatek času. Víte, že právě tento věk je pro většinu lidí obdobím, kdy znovu objevují svůj dávno ztracený sexuální apetit? Navíc je většina čtyřicetiletých lidí už tak dospělých, že si dokážou na rovinu říci, co v sexu vlastně chtějí. A to je plus!

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte