1 čtenářský názor na “Vystupování Miroslava Ševčíka v ČT je skvělým příkladem, jak se ve veřejném prostoru nechovat

  1. Ševčík je primitiv a ubožák, kterému nepomůže jakékoliv další vzdělání. A může mít před a za jménem titulů, kolik chce.
    Je jedním z těch, kteří dělají v parlamentu ostudu České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *