Moderní dámské gumáky

Gumáky chcete, li holínky, už dávno nesouvisí pouze s vycházkovou obuví určenou do lesa a polí, kde se vyskytuje bláto a kaluže. Holínky mají zvýšenou odolnost, proti prosakování a proto se hodí zejména do deštivého počasí. Svou oblibu si získali pro svůj neomezený výběr, co do barev tak stylu. Jedná se o nazouvací boty, takže vše je rychlé a pohodlné. Gumáky jsou různých výšek. Některé jsou nad kotníky, jiné těsně pod kolena nebo také nad kolena.

Mohou být zdobené přezkami, které změní těžký design v úchvatný kousek obuvi. Nebo falešnou šněrovačkou, která působí rozverně a sexy. Designéři si velice vyhráli a od romantických kytičkových holínek můžete sáhnout rovnou k panteřímu vzoru.  Moderní barevné holínky, jsou v dnešní době velkým hitem.

Najdou holínky uplatnění i v létě?

Samozřejmě, že ano! Jedná se o velmi oblíbenou obuv, zejména na hudebních festivalech a jiných venkovních akcích. Holínky najdou uplatnění během celého roku. Ať už se jedná o složitější terén nebo procházku městem.

Dají se sehnat holínky různých barev a vzorů?

Existuje celá řada vzorů pro holínky. Od zebrovaných, kytičkovaných, puntíkovaných, leopardích, kombinace více barev a také jednobarevné. Mohou být extravagantního vzhledu, ale také konzervativní. Zkrátka výběr, je široký pro všechny věkové kategorie a také podle vkusu. Spousta žen vlastní hned více párů holínek.

Mám ráda boty na klínku, existují holínky na klínku?

Ano, existují a deštivé počasí se dá zvládnout se stylem a grácií. Pro tento účel jsou ideální dámské gumáky na klínku, které se hodí jak na procházku parkem tak městské nákupy. Vaší nožce to neubere nic ze své elegance. Boty jsou z klasického gumákového materiálu s různým potiskem a doplňky na ozdobu.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte