NATHASSIA – vycházející hvězda

Pokud máte rádi hudbu a ne jen tak jakou, pak jsou tyto řádky určeny právě vám. V dnešním příspěvku vám představíme novou tvář i styl hudby, který bude pro mnohé určitě velkou neznámou.

Nathassia je vycházející hvězda „ELECTRONIC MUSIC“. Její hudba je vlastně takový mix východu a západu. Hovoří se o ní jako o nové tváři taneční kultury. Pravdou je, že její styl se trochu vymyká tomu, na co je většina zvyklá. Jak jsme již uvedli, její tvorba je prostě koktejl dvou stylů a kultur, jako ona samotná.

Nathassia na mezinárodním festivalu Neferiti International Fashion

Nathassia vystoupila a předvedla své umění dokonce na mezinárodním festivalu Neferiti International Fashion v Luxoru, o kterém jsme již minule psali. Zazpívala tam skladbu „Egypt’s Queen“ za kterou sklidila velký aplaus. Mimo jiné se na tomto festivalu zúčastnila nejen jako zpěvačka, ale i modelka, když předváděla modely Mony Al Mansouri.

Tato ambiciózní mladá žena ani na okamžik nezaváhala a během festivalu stihla navázat spolupráci s Martinou Stetiarovou, která kromě toho, že je úspěšná MISS směřuje svou práci i do oblasti muziky a práci DJ-ky, takže ty dvě si měly opravdu co povídat. Necháme se překvapit, co si tyto dvě podnikavé krásky pro nás příště připraví. Když se setkají dvě krásné nadané ženy a zrodí se z toho spolupráce, nemůže to dopadnout jinak, než skvěle.

Na obsahu článku se podílely: Gabriela Kortová / Eva Piatka


Řekněte ostatním, co si myslíte