Nehtové trendy – krátké nehty na scéně

Poslední dobou se preferují nehty přirozeného vzhledu. Mohou být dlouhé, polodlouhé nebo krátké. Zatím, co dříve ženy upřednostňovaly nehty gelové a dlouhé, dnes jsou to nehty přírodní. Pravda je, že některým se to moc nelíbí, ale praktická stránka rozhodla o tom, že krátké nehty jsou prostě IN. To neznamená, že se nehtům nevěnuje patřičná péče. I krátké a přírodní nehty vyžadují pravidelnou péči. Krátké nehty mohou být zapraveny dokulata nebo střižené do rovna s jemně zaoblenými rohy. Nehty se lakují různě a v tomto ohledu platí úplně stejná pravidla, jako pro nehty gelové. Může to být francouzská manikúra, ombré, pastelové barvy, glitry, průhledný lak s třpytkami a mnoho dalšího.

Základem jsou pěstěné ruce

Volba délky nehtů záleží na vás. Krátké nehty se myslí tím, že konce nehtů přečnívají pouze kousek nad konec prstu. Barvu laku si zvolíte sama tak, aby ladila se zbytkem outfitu. Použít můžete rovněž různá razítka, 3D ozdoby, samolepky. U krátkých nehtů se to moc s barevností a ozdobami nepřehání. Jejich majitelky spíše volí jednobarevné laky, které mění podle nálady a potřeby. Pokud se rozhodnete pro čistě přírodní vzhled nehtů je vhodná manikúra Pi-shine nebo francouzská manikúra. Pi-shine vám navíc ještě i zlepší kvalitu vašich přírodních nehtů.

Péče o pokožku rukou

Jen krásné nehty vám nezajistí příjemný pohled na ruce, pokud budou šupinaté a zvadlé. I pokožka rukou si zaslouží pravidelnou a kvalitní péči. Ruce jsou denně namáhány a vystavovány nepřízním. Od častého umývání až po vystavení chemikáliím při úklidu. V letním období je rovněž dobré ruce chránit krémem s ochranným faktorem. Proto nezapomínejte ruce poctivě krémovat a dbát na okolí nehtů a mít vždy upravenou kůžičku. V jiném případě hrozí záděry a zrohovatělá kůže. Aby ruce vypadaly hezky, je potřeba se o ně pravidelně starat. U krátkých nehtů to platí dvojnásob. Krátké nehty bez patřičné úpravy vypadají nedbale.

Fotografie publikována se svolením Praisaeng Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte