Nejčastější mužské lži – také je slýcháváte?

Co si budeme nalhávat – každý z vás čas od času zalže. Ona nějaká ta lež z milosti – kterou jistě moc dobře znáte – je kolikrát lepší, než holá pravda, která by mohla zabolet a ublížit. Jak je známo, muži se rádi předvádí, a proto se nesmíme divit, že z jejich úst občas zaslechneme lež vyřčenou za účelem vylepšení vlastního obrazu. Nevíte, kdy mít uši na pozoru, protože slyšíte lež a kdy naopak přijímat lichotky s úsměvem na tváři? Od toho je tu dnešní článek! Prozradíme vám, kdy zpozornět – nuže, až příště uslyšíte níže zmíněné věci, věřte, že pravda může být kolikrát úplně někde jinde!

Ne miláčku, samozřejmě že v tom nejsi tlustá!

A proč se vůbec ptáš?! I kdybyste na sobě měla pytel od brambor, zvolené šaty vám sedly či nesedly – tak jako tak se vždycky setkáte s jednou a tou samou odpovědí. A to i v případě, kdy je to lež jako věž. Muži nejsou hlupáci a moc dobře vědí, jaká situace by nastala ve chvíli, kdy by si vám dovolili říci pravdu. A ruku na srdcene každá žena by chtěla slyšet pravdu. 

Ty jo! Nikdy jsem v posteli neměl lepší ženskou!

Tak tahle věta sice zavání podezřením, ale na druhou stranu kdo by ji nechtěl slyšet? Buďme k sobě upřímné! Vy byste chtěla po příjemně strávených chvilkách v ložnici slyšet cokoli jiného, než tuhle větičku?

Nevadí mi, že pozveš svoje kamarádky – vlastně je mám rád!

Jasně, ani ženy ne vždycky skáčou radostí, když si partner domů pozve své kamarády. Proto se nesmíte divit, že ani muž není dvakrát nadšený, když ví, že přijdou vaše kamarádky. I přesto si ale drtivá většina z nich moc dobře uvědomuje, co pro vás znamenají a že vám je zkrátka nemohou upírat.

Nevím, jestli se budu moct ozvat

Tak pozor – tahle věta smrdí! Mnohdy je totiž spojována s nepříjemným podtextem a to zvláště v případě, kdy váš milý odjíždí na pracovní cestu. Pokud vám řekne, že se nebude moci ozvat, protože vlastně ani neví, kde ve skutečnosti bude – zbystřete. Ne vždycky to musí být znakem nevěry, ale i tak je to náznak skutečnosti, že je ve vašem vztahu něco špatně.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte