Obývací pokoj v barvě šeříku

Fialová barva je velmi moderní už několik let. Jemný šeříkový odstín v kombinaci bílé barvy je velmi elegantní. Pusťte se do proměny vašeho obývacího pokoje a uvidíte, že nebudete litovat. Takové barvy jsou velmi elegantní.

Obývací stěny v neutrální barvě

Abyste mohly měnit barvu vašeho obývacího pokoje podle nejnovějších trendů je velmi praktické si při zařizování pokoje vybrat neutrální odstín nábytku. Obývací stěny v bílé, béžové nebo šedé barvě jsou neutrální. Takový nábytek můžete později kombinovat s velkou škálou barev, jelikož jsou to neutrální barvy. Velmi neutrální je také černá, která už sama o sobě je velmi elegantní barvou. Nicméně to záleží na vás, jaký nábytek si zvolíte.

Nejlépe se mění drobný nábytek a koberce

Pokud máte rádi změnu a velmi často měníte barvu vašeho pokoje. Je velmi praktické pořídit si drobný nábytek. Odkládací stolek, úložné boxy nebo kusové koberce v barvě šeříku nejsou drahé a později až bude v módě jiná barva, budete je moci snadno vyměnit a nebudete litovat velkých finančních částek.

Tip!Pokud máte doma odkládací stolek nebo květináče v jiné barvě, ale nemáte dostatek peněz, abyste si mohly proměnit obývací pokoj do nové šeříkové barvy, můžete ho přetřít akrylovými barvami, které velmi dobře drží. Na stěny pak můžete použít samolepící dekorativní tapety, třeba právě šeříku.

Pohovka v barvě šeříku

Chcete velkou změnu obývacího pokoje? Proč tedy nezvolit pohodlnou a kvalitní pohovku Parma, která je ideální pro velkou proměnu. Má krásnou fialovou barvu. Je postavená na kovových nožkách, díky čemuž můžeteobývák dobře vytírat prach pod sedačkou. Její další výhodou je, že je rozkládací, takže pokud k vám velmi často jezdí rodina na návštěvu, můžete jim ustlat na vaší nové pohovce.

Při výběru pohovky dbejte na její rozměry, aby se vám do obývacího pokoje vlezla a taky na funkčnost. Pokud potřebujete často usadit vaši početnou rodinu do obývacího pokoje, je třeba volit velké pohovky, pokud zase u vás přespávají kamarádi, volte pohovky, které jsou rozkládací. V případě, že máte nouzi o úložný prostor, nabízejí některé pohovky také úložný prostor.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte