Po jaké partnerce touží muži?

Měla by být krásná, moudrá a lehce naivní? Trochu jsme pátrali a zjistili, jaká by měla být žena, kterou budou muži na rukou nosit. Úspěch získat partnera vysněných kvalit spočívá především ve vlastním „sebevědomí“. Pokud hledáme partnera, nepodceňujeme se a z ničeho neslevujeme. Jestliže budeme o muži, kterého chceme získat přemýšlet, jako o předem prohrané bitvě-nikdy ho skutečně nezískáme! Své vlastní štěstí nelze stavět na někom jiném. Pokud si žena umí vystačit sama se sebou, ten pravý jednoho dne přijde.

Z pohledu muže

  1. Neměla by být vulgární, nekouří na ulici a na párty se neopije do „němoty“. Nemusí mít glitrované gelové nehty a výstřelky módy. Neztrapňuje a neuráží muže a zbytečně se nehádá.
  2. Ví, co chce! Musí mít svůj názor na život. Nekopíruje postoje svých kamarádek a nekopíruje momentální trendy. Její názory jsou silné tak, že názory ostatních si jen vyposlechne, ale k rozhodování je nepotřebuje.
  3. Musím mít co obdivovat. Je vyrovnaná a úspěšná ve svém oboru a u svých kolegů sklízí respekt. Nepotřebuje si vymýšlet historky o životě, má svoje vlastní zkušenosti a umí se s druhými lidmi bavit na úrovni. Neudělá nikdy svému partnerovi na veřejnosti ostudu.
  4. Sportuje a nemá komplexy. Místo návštěv restauračních zařízení chodí raději sportovat. Muži se s ní nenudí a je na ní hezký pohled. Její tělo dává znát, že do sebe neláduje chipsy, ale že cvičí a snaží se pro sebe něco udělat. Umí být pekelně sexy, ale ví, kde jsou její hranice.
  5. Není hysterická, ukřičená, umrčená a uhádaná ženská. Ví, že se dají věci vyřešit i jinak než urážkami a hádkou.
  6. Je věrná a umí ocenit svého partnera. Nepotřebuje aférky a výstřednosti aby získala pozornost a obdiv! Je milující matka a partnerka, pro kterou se vyplatí žít.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte