Přírodní linoleum a jeho výhody

Rekonstruujete Vaše rodinné bydlení a rádi byste si nechali poradit při výběru přírodního linolea? Německá společnost Meister je skutečným odborníkem na výrobu přírodních linoleí. Vaši vysněnou podlahu si můžete vybrat na této webové adrese www.meister-podlahy.cz 

V nabídkovém katalogu společnosti Meister nevyrábí pouze přírodní linolea, ale zaměřují se také na výrobu dřevěných i laminátových podlah a taktéž korkových podlah. Jak již napovídá samotný název přírodní linoleum je vyrobeno z přírodních materiálů.

Výroba přírodního linolea

Při jeho výrobě je obvykle použito lněného oleje, který se získává z rostlin lnu, pryskyřice, dřevité moučky a vápence. Tato směs se zpracovává pod vysokým tlakem a vzniká z ní jutová textilie. Přírodní linoleum od společnosti Meister se může pochlubit přirozenými antistatickými a antibakteriálními vlastnostmi. Při výběru přírodního linolea z kolekce LIB | LIC 400 S se můžete těšit na korkové protihlukové kašírování o tloušťce 1 mm. Přírodní linoleum sebou přináší také mnohé výhody. Nejenže se jedná o typ podlahy vyrobený z přírodních materiálů, ale jde o přírodní linoleum, které je odolné proti opotřebení.

Praktická stránka linolea

V neposlední řadě v sobě linoleum ukrývá vysokou úroveň hygieničnosti, která je podtržena omezeným šířením bakterií a nejrůznějších mikroorganismů. Přírodní linoleum se Vám bude  rovněž velmi dobře udržovat, neboť mnohdy stačí povrch pouze vysát nebo zamést koštětem. U přírodního linolea můžete počítat také s dlouhou životností, protože je probarvené v celé své vrstvě a zachovává si tak neměnný vzhled.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte