2 čtenářské názory na “První dáma na návštěvě ohromila Pardubický kraj: Svými outfity nadchla i kritiky jejího módního vkusu

  1. Proč poŕád píšete o vojandě co si koupila oblečení za 100 000 Kč . Není a nebude žádná modelka, jenom zbytečně rozbouŕíte diskuse…

  2. Vážení, co kdyby jste přestali dělat z naší první dámy ramínko na šaty? Vždyť nám ji tím jenom zprotivíte. Je to už otravné. Cožpak ona se nevěnuje nějaké záslužné činnosti, např. charitě ap., o které by se dalo psát? Být hezky a vkusně oblečená není ostatně jen její zásluha, nýbrž i její módní návrhářky, kterou byste tudíž měli také jmenovat, když její výtvory tak propaguje. A jak již bylo mockrát řečeno, za peníze, které na to má, by byl každý hezky oblečen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *