Punčochy – pořiďte si ty pravé!

Blíží se jaro, vysvitne slunce a ženy, dívky a slečny budou chtít ukázat nohy a vytáhnout sukně. Pořád však nebude příliš teplo, proto je vhodné zvolit punčochy, které dodají outfitu šmrnc a prakticky zahřejí během chladnějších chvil probouzejícího se jara.

Barvy zvýrazní nohy

I když se stále kupují hlavně černé punčochy, objevují se i ženy, které si užívají barviček. Bohužel jen málo žen se s nimi odhodlá experimentovat. To je hrozná škoda. Takové červené punčochy lze zvolit k riflové sukni, k černé sukni nebo k černým mini šatům. Vyzkoušejte třeba také tyrkysovou a fialovou variantu, ty jsou pro jaro jako stvořené!

Punčochy se vzory

Vzor punčoch by každá žena měla vybírat dle uvážení. Výběr takových punčoch je mnohem složitější, než výběr barviček. Vzory mnohdy napoví okolí něco o vás samotných, někdy nevhodně zvolené vzory mohou vypadat nevkusně, anebo vám kazit postavu. Například punčochy s rovnými vzory o vás vypoví, že jste vážná dáma. Hravou povahu na vás potom prozradí nepravidelné tvary.

Síťované punčochy

Trendem jsou i síťované punčochy, které si mnozí spojí spíše s erotikou. Ano, erotické oblečky ve filmech jsou mnohdy síťované, ale vhodná kombinace takových punčoch může působit i elegantně – například s delšími šaty po kolena – a dokonce i zdravě sexy – s minisukní.

Potisky, třpytky a další zvláštnosti

Mezi zvláštní punčochy, které se dají sehnat, nepatří jen síťované, ale můžete si pořídit i punčochy, které vám „potetují“ nohy. Mnohé opravdu mají vzory, které poté vypadají jako tetování. Jiné punčochy můžete sehnat se třpytkami – jednoduché nenápadné třpytky se určitě budou hodit k plesovým šatům nebo na párty! A pokud jste hravá a máte ráda hodně barviček, můžete zvolit punčochy s potiskem květin. Na trhu je opravdu mnoho druhů punčoch, od potisků s nápisy po ty květované obrázky.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte