Souboj ženy a muže: Kdo zvládá rozchod lépe?

V dnešním článku se zaměříme na vztahy a hlavně na jejich konce. Dáme si takový malý souboj pohlaví, muže a ženy. Víte, které pohlaví zvládá lépe rozchody? Myslíte si, že jsou to muži? Pojďme se podívat, kde je skutečná pravda.

Kdo zvládá rozchod lépe? Pravděpodobně ten, kdo rozchod zavinil. A většina z nás si myslí, že příčinou rozchodů jsou muži. Z toho by také vyplývalo, že muži jsou zároveň i tím pohlavím, které zvládne rozchod lépe. No, nedá se sice generalizovat, ale může tomu být úplně jinak…

Jak to vidí ženy

Ženy jsou více emotivně založené než muži. Jenže právě to nám pomáhá. Když jsem naštvaná na partnera, zanadávám si před kamarádkou. Když dostanu kopačky, rozeberu to s kamarádkou. Co bych taky měla jiného dělat? Ano, mluvíme o tom třeba i měsíce, mluvíme o tom do doby, než se z toho zcela vypovídáme. A pak jednoho dne už neřekneme ani slovo.

Jak to vidí muži

Ach ti muži. Muž, který dostane kopačky, se jde opít s kamarády, jde si zapařit do klubu a balit holky a přitom za jeden večer dokážou svoji bývalku dost pomluvit. Pak se opijí i další víkend. Sbalí holku na jednu noc. A po pár měsících samoty začnou litovat.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte