Spodní prádlo je perlou vašeho outfitu

Spodní prádlo sice není na první pohled vidět, ovšem i tak jej lze považovat za perlu vašeho outfitu – důležitý základ, díky kterému se během celého dne cítíte pohodlně a příjemně. Nelze proto podléhat dojmu, že na jeho výběru vůbec nezáleží, když jej kromě vašeho oka nikdo jiný nespatří. Vybrat si spodní prádlo rozhodně není jen tak a určitě k tomuto úkolu nejde přistupovat stylem: viděl jsem, koupil jsem. Jestliže si s výběrem spodního prádla nevíte rady a tak trochu tápete ve více než pestré nabídce, pak si nechte poradit naším dnešním článkem. Ukrývá několik užitečných rad, díky kterým si i vy dokážete vybrat to pravé spodní prádlo.

U nákupu spodního prádla přemýšlejte

V rozmanité nabídce lze narazit na spoustu druhů spodního prádla zahrnující jak jednoduché kousky, tak i kousky rafinovanější zdobené krajkami a nejrůznějšími mašličkami. Tyto detaily ve výsledku působí velmi přitažlivě, romanticky a svůdně, ovšem pravda je taková, že tento typ spodního prádla nelze pasovat do role každodenní součásti vašeho outfitu. Pod jemnými materiály se nepatřičně rýsují a nevypadá to zrovna nejlépe…

Spodní prádlo, aneb barevná klasika

Stejně jako existuje nespočet druhů spodního prádla, existuje ještě větší množství barevného provedení. I přesto, že je řada barev opravdu lákavá a pro mnohé z vás možná i neodolatelná, měli byste mít v šatníku základ tohoto druhu oblečení: tedy spodní prádlo v barvě černé, bílé nebo béžové. Tento typ spodního prádla je velmi vděčný, můžete jej nosit pod velké množství oblečení a hravě jej kombinovat se zbytkem vašeho outfitu.

Spodní prádlo je vaší vizitkou

Možná si říkáte, že nezáleží na stavu vaší podprsenky nebo vzhledu vašich kalhotek, když jej kromě vás nikdo jiný nevidí. Na jednu stranu máte pravdu, za normálních okolností jste to skutečně jen vy, kdo spatří, jaké spodní prádlo jste si dnes ráno oblékli, ovšem i tak je potřeba myslet na to, že prádlo je vaší vizitkou – vyjadřuje nejen váš životní styl, ale i postoj a krédo. Věřte nebo ne, ale seprané kalhotky a podprsenka s vyčuhujícími kosticemi jsou považovány za neodpustitelné faux pas.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte