Vyberte si dokonale elegantní šaty

Velmi často mají mladé ženy velký problém sehnat elegantní šaty tak, aby v nich nevypadaly jako staré mladé. Mnoho elegantních věcí bývá zároveň i velmi nudných, což je velká škoda. A sehnat něco veselejšího je jako hledat jehlu v kupce sena. Jste úspěšná žena, jdete na schůzku s klientem a chcete vypadat seriózně, ale zároveň šik a módně?  Jaké vlastnosti by elegantní šaty měly mít, aby dodaly své nositelce šmrnc a nesebraly jí mládí?

Šaty až ke krku

Spousta rádoby elegantních šatů je absolutně bez výstřihu a upnuté až ke krku. Je to velká škoda. Alespoň menší výstřih by takové šaty probudil a osvěžil. Proč by mladá a krásná žena měla být zahalená jako jeptiška.

Nudná barva

Většina tohoto typu šatů je k dostání v různých odstínech šedé. Světle šedá, tmavě šedá, šedohnědá, šedobéžová a jiné. Občas nějaké kostky. Pokud je seženete v modré či bordó máte štěstí. Proč však vypadat jako šedá myš. Zabruste do nových vod a najděte si dokonalé elegantní šaty v hezkých barevných odstínech.

Módu moc nesledují

V ochodech často zapomínají na to, že i elegantní móda musí být trendy. Při výběru se dívejte na to, zda jsou vámi vybrané šaty alespoň trochu nápadité s nějakými trendy prvky. Chcete přeci zaujmout a ne zapadnout v davu.

Divné tvary i proporce

Šaty by neměly vypadat dobře jen na figuríně ve výloze, ale především musí slušet a dobře sedět vám. Určitě zapomeňte na úplně rovné šaty, které nemají nic ani zepředu, ani zezadu. Představte si, že je ještě uprostřed přepůlíte páskem, jak asi na vás budou vypadat. Jak neforemný a zkrabacený pytel.

Je to jednoduché. Šaty musí mít šmrnc. Když ho nemají, nejsou ani trochu ženské a lichotivé. Vybírejte pečlivě a pořiďte si do šatníku pěkné a šmrncovní elegantní pouzdrové šaty.


Řekněte ostatním, co si myslíte