Vybíráme snubní prstýnky

Snubní prstýnky představují tradici, která neodmyslitelně patří k uzavření sňatku. Pokud i vy plánujete tento den D, jistě máte na seznamu úkolů i výběr této drobnosti, bez které by svatba nebyla svatbou a slib slibem. V současné době narazíte na nespočet druhů, stylů i materiálů, mez kterými můžete s radostí vybírat a najít tak ty pravé právě pro vaše manželství. Výběr prstýnku rozhodně není činnost, kterou byste sfoukli během jedné hodinky. Ba naopak počítejte s tím, že jich uvidíte tolik, že se ve finále nebudete moci pro jedny konkrétní rozhodnout a čeká vás spousta času přemýšlení. S dnešním článkem si můžete stanovit kritéria, dle kterých je vhodné řídit váš výběr.

Materiál

Věřte, že co se materiálů týče, máte v současné době skutečně z čeho vybírat. Absolutní klasiku představují zlaté prstýnky, modernější je sáhnout po těch vyrobených z chirurgické oceli, další možností jsou i kousky zhotovené z paladia či platiny. Nejoblíbenější však stále zůstává zlato. Nejenže je elegantní a nadčasové, ale především je považováno za kvalitní. Nemusíte se omezovat na typicky žlutou barvu, protože zvolit můžete i mezi prsteny z bílého zlata.

S kamínkem či bez?

Snubní prstýnky doplněné o kamínky jsou hitem posledních let. Možná i vás zaujmou již na první pohled, využívají se zvláště na prstýnky pro ženy. Chcete-li znát odpověď na otázku, který kámen je používán nejčastěji, jistě vás nepřekvapí, že je to právě elegantní zirkon. Chcete kámen, který s vámi vydrží celé roky? Pak rozhodně sáhněte po briliantupokud vám to finanční možnosti dovolí, samozřejmě. 

Tradice či originalita?

Stejně jako se neustále mění trendy v oblečení, mění se i trendy ve šperkařství. Díky tomu možná budete překvapeni, že se setkáte jak s prsteny tradičními, tak i s těmi, kteří jsou znakem extravagance. Pro který se tedy rozhodnout? Uvědomte si, že snubní prstýnky sive většině případůkupujete na celý život. Budou vás doprovázet každý den a to úplně všude. Od toho odvíjejte rozhodnutí, co chcete nosit na prstu.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte