Výzva 21 aneb online cvičení s Tomášem- Report č. 1

Mým původním plánem bylo napsat recenzi po skončení Výzvy 21. Ale vzhledem k různosti názorů, na které má samozřejmě každý člověk nárok, jsem se rozhodla začít podávat report, již v průběhu cvičení. Na konci by se mohlo lehce stát, že mi něco vypadne, což by byla velká škoda.

Do Výzvy jsem se rozhodla přihlásit, protože jsem zatím (možná k mé smůle) nenašla trenéra, který by byl tak komplexní, jako je Tomáš. Navíc mi online cvičení umožňuje dát si do těla, kdykoliv to vyhovuje mi samotné. Ať už ráno, odpoledne nebo večer. Cvičím už nějakou dobu pravidelně s malými výkyvy. Ovšem můj problém byla chybějící sprška informací a špatný jídelníček.

Svaly se vaří v kuchyni

Pravdou je, že 70% tvoří především jídelníček, zbytek je o správnosti tréninku. Na první pohled docela jednoduchá skládanka. Ovšem… informace si lze vyhledat na internetu, když hledáte nějakou konkrétní. Stejně tak i různá cvičení. Mnoho lidí však vůbec neví, co přesně hledat a hlavně, jak poskládat skládanku. A o to tady jde především. Výzva 21 mě nadchla již od samého začátku, ačkoliv jsem byla skeptická. Uvedu to na pravou míru – neměla jsem obavu, že trénink nezvládnu. Protože jsem už zkoušela Insanity workout nebo P90x takže po pravdě řečeno první videa jsem si dávala dvě až tři opakování + 30 minut na páse. Pro mě počáteční videa byla jako pošimrání, ale přesto mi mnohé dala. Informace! Těším se do dalšího kola, protože začne přituhovat.

Správně poskládané informace

Samotnou by mě nenapadlo některé uváděné informace vyhledávat, protože jsem neměla nejmenší tušení, jaké kličky na nás číhají. Do teď jsem se uměla tak akorát pořádně „zrasovat“, ale bez účelu. Nemohu říci, že bych nedosahovala žádných výsledků, ale ne takových, jaké bych si přála.

Mám-li to shrnout, většině lidem chybí motivace. Tomáš lehce, ale účelně vysvětluje nejen, jak získat sebedisiplínu, důležitost regenerace, ale také vliv stresu na přeměnu postavy. To by bylo pro začátek asi vše. Další report podám opět, co nejdříve. Zajímá-li vás, kdo je Tomáš – přečtěte si rozhovor, který nám poskytl.

Komu je výzva 21 určená?

Všem, kteří chtějí pro sebe něco udělat a místo planých řečí zvolí AKCI. Chcete-li vyzkoušet Výzvu 21 – račte vstoupit. Začít můžete kdykoliv. První level je zcela zdarma a následně se rozhodnete, zda chcete pokračovat či nikoliv. Cvičit můžete doma v páru a společně se motivovat nebo se domluvit s kamarádkou a vyměňovat si zkušenosti. Nebo můžete začít úplně sami, jako já. To už záleží jen na vás. Možná už máte něco odcvičeno, ale stále se vám nedaří dosahovat požadovaných výsledků a myslíte si, že je stále se co učit.

Fotografie publikována se svolením winnond Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte