Rambo dílna aneb hezké tělo není samozřejmost

Mnoho lidí se před příchodem léta snaží zhubnout, aby v plavkách nedělali sami sobě ostudu. Buď drží různé diety, chodí cvičit, běhat a snaží se zredukovat tělesnou váhu. Jenže s příchodem prvních slunečních paprsků zanevřou na cvičení a dále se nijak nesnaží. Jen skutečně malá hrstka lidí cvičí, ať je léto nebo zima. Hýbat se dá během léta naštěstí různými způsoby.

Ať už jde o cyklovýlety, tenis, vodní fotbal, plážový volejbal, badminton, horské túry a další. Léto a krásné počasí nabízí mnoho možností, ale ruku na srdce. Kolik lidí si přislíbilo, že bude tyto sporty provozovat, a pak se k nim dostanou 2x během celého léta. Jednou je příliš vedro, jednou prší, pak nemáme čas. Lákavé chlazené limonády, zmrzliny, nanuky a kila lezou nenápadně opět nahoru.

Permanentka vám nedovolí lenošit

Jestliže patříte mezi ty, kteří se neumí sami přimět k pravidelnosti, pak je nejlepší volbou posilovna Praha. Zaplacená permanentka vám neumožní vymlouvat se na počasí. Kdo by si zaplatil „permici“ a pak se na to vybodnul? Navíc nemusíte mít obavu, že se tam upečete zaživa. Dnešní moderní posilovny jsou vybaveny klimatizací a bude vám mnohem lépe než venku na přímém sluníčku. Navíc se můžete vždy obrátit na trenéra, který vám poradí se cviky, přímo na míru. Mít pěkné tělo nemusí být hrozná fuška, ale rozhodně to není žádná samozřejmost, samo od sebe to nepůjde!

Cvičení vás musí bavit

Pokud si uděláte ze cvičení svého koníčka, bude vám přinášet potěšení. Zpříjemnit si jej můžete hudbou, jít cvičitsolárium Praha s kamarádkou nebo si dopřát odměnu. Po každém cvičení si klidně hupněte na solárium Praha, kde si jednak odpočinete a opálíte se. Vaše vypracované tělo se tak ještě více zvýrazní. Nezapomínejte však, že nic se nemá přehánět. Solární studio disponuje profesionálními přístroji s vysokým opalovacím výkonem. Nemusíte se tedy smažit hodiny, turbo solária zajišťují krátké opalovací časy. Místo ležení dlouhých hodin na sluníčku můžete vyrazit za dalšími aktivitami či dobrodružný výlet.

Fotografie publikována se svolením Charisma Photography/FreeDigitalPhotos.net

 


Řekněte ostatním, co si myslíte