Hravé sedací vaky a pytle

Ohlížíte se po nějakém pohodlném sezení pro chvíle relaxace? Pak jsou to určitě sedací vaky a pytle, které vás osloví. Hodí se domů, ale i do kanceláře. Pořídit se dají v několika zajímavých provedeních a tak se dají přizpůsobit současnému vybavení. Sedací pytle si užijete nejen při odpočinku, ale i posezení s přáteli či brouzdání na internetu s notebookem v klíně.

Ideální opora vašeho těla

Nabízí totiž neskutečné pohodlí tím, že se automaticky přizpůsobí tvaru těla a dokážou vytvořit ideální oporu, ať už sedíte či poleháváte. V neomezené škále těchto výrobků naleznete většinou antialergické materiály, které se mohou i jednoduše čistit. Plněny jsou nealergenními polystyrenovými kuličkami a jsou tudíž zdravotně nezávadné. Sedací pytel může být vaším společníkem na balkóně či zahrádce a tak si příjemné sezení zpestříte i čerstvým vzduchem.

Děti vaky milují

Nejen dospělí, ale i děti milují sedací vaky a rády se na nich povalují. Díky neomezené variabilitě jsou vhodné pro jakoukoliv činnost. Ať už odpočinek, dovádění nebo posezení s přáteli. Výhodou bezesporu je, že nabízejí mnoho možností využití. Liší se nejen barvou a vrchním materiálem, ale také tvarem. Vybírat lze mezi kulatým, lehátkem, křeslem, pohovkou, tvarem kapky a další. Vše se dá přizpůsobit i prostoru, kterým disponujete. Sedací vaky mohou být od maličkých až po vak přes celou místnost, kde mohou děti skákat, dovádět aniž by si ublížili. Pak jen přehodit přikrývku, schrupnout si a nabrat novou energii.

Originální design

Z tohoto důvodů se vaky nabízejí od elegantního vzhledu, různě barevné, imitující auto, míč, zvířátka a další. Některé jsou inspirované přírodou a jiné technikou. Existují dokonce firmy, které vám ušijí sedací vaky a pytle, podle vašich představ přesně na míru.

Fotografie publikována se svolením John Kasawa Photography/FreeDigitalPhotos.net

 


Řekněte ostatním, co si myslíte