Nejlepší aquaparky v ČR, aneb kam vyrazit za adrenalinem i relaxací?

Nespočet bazénů, lákavé vodní atrakce, vyhřívané sauny, spousta adrenalinu, ale i klid, relaxace a zábava – to všechno a mnohem více vám mohou nabídnout aquaparky v Česku! Léto je již za dveřmi, a proto jsme pro vás připravili dnešní článek, jehož řádky pro vás budou inspirací, kam vyrazit za vodou i zábavou. Nevíte-li, kam sami, ve dvou či rovnou s celou rodinou zavítat, nechte si vnuknout nápad na cíl vaší cesty pomocí následujících tipů. Věříme, že si z našeho výběru dokáže ten „nej“ vybrat i ten nejnáročnější z vás!

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Když NEJ aquapark v České republice, proč ne hned v hlavním městě? Ano, Aquapalace Praha je nejvyhlášenějším zábavním vodním centrem u nás, a proto si vám jej dovolujeme představit jako úplně první. Vyrazit sem můžete klidně s celou rodinou, neboť pro každou věkovou kategorii zde čeká zajímavé vyžití, zábava i nápady, které potěší jak malé, tak velké. Nádherný vodní svět, úžasné saunové zázemí, moderní fitness a bezkonkurenční SPA – to je Aquapalace Čestlice Praha!

Aqualand Moravia – Pasohlávky

Co se adrenalinu či kvality nabízených služeb týče, nezůstane druhý tip o moc pozadu. I Aqualand Moravia je v ČR známým pojmem, proč vás tedy neposlat právě do těchto míst, kde na vás v Pasohlávkách čeká jeden z nejmodernějších parků čítající 7  bazénů, 12 tobogánů, 9 saun a 4 vířivky? Nechybí ani kryozóna či římské lázně. Věříme, že i zde si s rodinou či na vlastní pěst najdete to svoje!

Aquapark Babylon – Liberec

Do třetice všeho dobrého a tedy liberecký aquapark Babylon! Tento zábavní vodní park je nově zrekonstruován a nabízí rozmanitou nabídku jak klukům, tak i holčičkám, jak malým, tak i velkým. Přijeďte si do těchto míst užít nekonečné množství zábavy na atrakcích, zarelaxujte si v lázních, nechte se obklopit bublinkami ve vířivkách a zapoťte se v sauně! Babylon Liberec čeká právě na vás!

Fotografie publikována se svolením Chrisroll FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte