Trendy kraťasy – které letí tento rok?

Krásné počasí je v plném proudu a podle toho by měl vypadat i náš aktuální šatník. Naštěstí už z něho zmizely šály a čepice, naopak se o místo v něm začaly hlásit letní tílka, trička a kraťasy. A právě krátké kalhoty, tedy šortky a kraťasy zažívají v poslední době velký boom, dokonce větší, než mnohdy nepraktické sukně!

Dobrou zprávou je, že šortky si může obléct každá z vás. Kolikrát se nejedna žena stydí za svá silnější stehna, nebo třeba za poněkud větší zadek. Říká si, že kraťasy nejsou pro ni, ale pozor, to je velký omyl, ze kterého vás snad vyvedeme.

Úzké a krátké x planďaté a dlouhé

Podíváte-li se do obchodů, musíte uznat, že je skutečně z čeho vybírat. Nejrůznějších modelů je opravdu nespočet, vždy to však chce vyzkoušet, něco vám padne lépe, něco nebude to pravé ořechové. Co vypadá více sexy? To opravdu těžko říci, je to individuální záležitost, i delší šortky mohou být velmi přitažlivé.

Obecně platí, že pokud jste v tomto období v oblasti háklivých partií přece jen o něco silnější, sáhněte po delších a hlavně volnějších šortkách. Naopak, pokud máte vypracovaný zadek včetně stehen, nebude problém, abyste si pořídili ušlé a hodně krátké kraťasy.

A jaký zvolit materiál. In je i nadále riflovina nejrůznějších barev, avšak i na dotek příjemné, bavlněné šortky přijdou v letních horkách vhod, dokonce alespoň pocitově mnohem více, než riflová látka. Samozřejmě zapojte i váš vkus, máte-li po ruce přítele, neváhejte ho vzít s sebou a vyslechnout i jeho názor, i když ten musíte brát mnohdy s rezervou!

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte