V zimě zahřeje, v létě ochladí

Dnes nebude řeč o ničem jiném než o termoskách. Jde o oblíbenou pomůcku, ve které nosíme nápoje. Termosky se hodně využívají jednak při dovolených nebo výletech. Pro jejich praktickou stránku se však staly nepostradatelnými pomocníky i během všedního dne. Spoustu lidí ráno vyráží do zaměstnání, aniž by si stihlo dát doma kávu, která pro ně znamená životabudič. Proto si kafe udělají sebou na cestu. Mnoho z vás možná namítne, že si můžou kávu koupit po cestě do práce, ale domácí je domácí.

Celokovové termosky s fotografií

V zimním období mít u sebe termosku s kávou nebo čajem, která zkrátí čekání na autobus či samotné cestování, je takový malý komfort. Když pominu zimu, kávu si mnoho z nás neodpustí ani v létě. A je už jen čistě naší záležitostí, zda si pochutnáme na horké kávě nebo ledové. Termoska patří mezi praktické pomocníky, ať je léto nebo zima. Dávno neplatí, že se na pultech objevují pouze stejné typy termosek. Dnes je možné vybírat nejen z různých tvarů, barev a materiálů. Celokovová odlehčená termoska může nést i jméno svého majitele, které se nesmazatelně vygravíruje laserem. Takovou originální ozdobu nelze smýt, setřít ani jinak poškodit. Tímto se termoska dostává do dalšího oblíbeného druhu zboží, který nazýváme dárkem. Termosku s heslem, jménem, obrázkem nebo dokonce fotografií můžete věnovat kamarádovi nebo někomu blízkému.

Originální dárek, který nepostrádá vtiptermoska s fotografií

Pokud například víte, že si váš kamarád našel novou práci a bude muset každé ráno vstávat, darujete mu termosku s nápisem „Ranní ptáče dál doskáče“ nebo jiný vtipný nápis. Denně si do ní ráno udělá kafe a vyrazí směrem do práce s termoskou na cestu. Pokud někdo blízký rád třeba cestuje, darujte mu termosku na čaj s věnováním nebo svou podobenkou. On vám za to pořídí krásné fotografie lesů, luk a hor. Termoska by měla být součástí každého turisty, rybáře, ale i zaměstnaného člověka. V létě udrží ledovou kávu skutečně ledovou a v zimě zase krásně horkou.

Obrázek: www.foto-darek.cz

 


Řekněte ostatním, co si myslíte