Vánoční slevy vyvrcholí 27. listopadu

Vánoce jsou pro většinu českých rodin a především jejich rozpočty obrovskou zátěží. Rok od roku tak stále více lidí hledá skrze slevy cestu, jak zkrotit vánoční výdaje a přitom udělat svým dětem i ostatním blízkým radost. Patříte mezi ně? Pak si zapište do kalendáře datum 27. listopadu!

Black Friday – ceny prudce klesají

Právě tento pátek se totiž koná nejen v internetových obchodech akce zvaná „Black Friday“ neboli „Černý pátek“. Jde o každoroční událost, která má velkou tradici především v USA a Kanadě, odkud k nám přišla. V tento speciální den klesají ceny zboží o desítky procent a do akce se zapojuje rok od roku více obchodů, zlevněných nabídek je proto spousta. Než se však rozhodnete k samotnému nákupu, měli byste znát pár základních rad:

Častým trikem jsou slevy, které ve skutečnosti žádnými slevami nejsou. Pokud objevíte zboží nebo službu za zvýhodněnou cenu, která se Vám bude zamlouvat, vždy si ověřte, za jakou cenu se podobné zboží či služby prodávají u jiných prodejců. Pokud se nechcete probírat nabídkou každého obchodu zvlášť, pomoci Vám může vyhledávač slev Skrz.cz. Ten zlevněné nabídky prověřuje, vybírá z nich ty nejvýhodnější a nejzajímavější a shromažďuje je na jednom místě.

Sledujte diskuze a pokládejte otázky

Sledujte diskuze na webech obchodníků i sociálních sítích. Do diskuzí se sice převážně zapojují lidé, kteří byli s něčím nespokojeni, z jejich reakcí se ale přesto můžete dozvědět spoustu užitečných informací o prodejci či konkrétním produktu. Nebojte se také položit otázku ještě předtím, než uskutečníte samotný nákup. Každý prodejce by měl být snadno dosažitelný telefonicky i prostřednictvím e-mailu.

Vyhněte se podezřelým prodejcům. U každé seriózní nabídky byste měli nalézt informace o jejím dodavateli. Seriózní a kvalitní prodejce je vždy registrovaný v obchodním rejstříku, což si lze jednoduše ověřit na internetu.

Obrázek: pixabay.com

 

 

 

 


Řekněte ostatním, co si myslíte