Vinylová podlaha snadno a rychle, to jsou vinylové podlahy ExponaDomestic

Chcete si do svého domova pořídit vinylové podlahy a nevíte, jaké máte zvolit? Víte, jaký je rozdíl mezi heterogenní a homogenní vinylovou podlahovou krytinou? V tomto článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o kvalitní vinylové podlaze, jaké jsou její výhody a že vinylová podlaha ExponaDomestic je jedním z nejlepších zástupců vinylových podlah na českém trhu.

Moderní podlahy pro každého

Vinylové podlahy jsou dokonalým společníkem pro modernizaci bytových či komerčních místností. Výběr z mnoha různých designů je dokonalý, určitě si vyberete ten správný motiv pro vás. Mezi další přednosti vinylové podlahy patří ekonomická výhodnost, kdy vám podlahy vyjdou na mnohem menší sumu, než tomu je například u klasické dřevěné podlahy.

U vinylových podlah rozlišujeme podle složení dvě základní skupiny: homogenní (celovinylové) nebo heterogenní (složené z vrstev), poté se podlahy dělí na vinylové dílce a vinylové role.

Vinylové podlahy ExponaDomestic

ExponaDomestic je jedna z nejlepších vinylových podlah na českém trhu. Tato vinylová podlaha má velice tichý aplancher-Vinylove-podlahy-Expona-Domestic_2-stone pružný došlap, který vám dopřeje možnost nerušeného spánku či odpoledního relaxu.

Chcete mít podlahové vytápění? Nejlepší možností je sáhnout po vinylové podlaze ExponaDomestic. Tyto podlahy jsou totiž jedny z nejlepších pro tento druh vytápění. Také díky tomu, že mají 2,00 mm nízkou montážní výšku.

Speciální ošetření podlahy ExponaDomestic

Povrch vinylové podlahy ExponaDomestic je speciálně ošetřen polyuretanovou úpravou, takže mu nevadí vlhképlancher-Vinylove-podlahy-Expona-Domestic_5-wood prostředí ani voda. Nebude se vám nijak krabatět a nepříjemně vrzat při vyšší vlhkosti. Pro rodiny s malými dětmi máme opět dobrou zprávu, ExponaDomestic má mimořádnou mechanickou odolnost, vydrží hrající si děti i velký nápor lidí v komerčních prostorách.

Dlažba, kámen, dřevo a jiné stavební materiály, to je výčet toho nejzajímavějšího designu, které vinylové podlahy ExponaDomestic nabízí.

Vzory, barva, materiál

Kolekce ExponaDomesticWood je rozdělena do 32 vzorů dřevin (klasický buk, dub a také moderní dřevinné vzory), vše v dokonalé imitaci.

Kolekce ExponaDomestic Stone má naopak v hledáčku 18 vzorů kamene, mramoru, travertinu či imitaci plechů.

Čtěte také: Vinylová podlaha: Příjemný vzhled a snadná pokládka

Jak na pokládku ExponaDomestic?

Mezi základní druhy vinylové podlahy ExponaDomestic se řadí celoplošně lepené dílce a zámková verze plancher-Vinylove-podlahy-Expona-Domestic_detailExponaDomesticClic. Tyto druhy mají emisní certifikát AIR INDOOR COMFORT GOLD.

Pro lepení dílců je zapotřebí speciální lepidlo, dokonale hladký a vyrovnaný podklad a samozřejmě zkušenosti s pokládkou. Bez zkušeností hrozí, že pokládka nebude dokonalá a podlaha nebude plnit svojí funkci na 100%, proto sepokládka raději doporučuje přenechat na profesionálech.

Bez lepidla díky speciálnímu systému

Naproti tomu vinylová podlaha ExponaDomesticClic nemusí být pokládána za pomocí lepidla, díky tomu, že má nosnou desku se spojovacím systémem UNICLIC. Jedná se tedy o plovoucí podlahu, jako je tomu například u laminátu.ExponaDomesticClic spojuje dva druhy krytin, tím je zde podlaha doladěna do dokonalosti. Tato podlaha jeplancher-Vinylove-podlahy-Expona-Domestic_1 také 100% voděodolná a velmi odolná vůči zatížení, můžete jí tedy použít nejen doma například v koupelně, ale i ve vytížených komerčních prostorách. Tloušťka se pohybuje jen kolem 5,2 mm. Podlaha je vhodná i na pokládku na rovnou dlažbu (není tedy potřeba podklad dokonale vyrovnávat).

Pořiďte si vinylové podlahy do vašeho domu, uvidíte, že se vaše investice vyplatí a podlaha bude krásná mnoho let.


Řekněte ostatním, co si myslíte