Výzva 21 aneb Revize jídelníčku- Report č. 2

Nebude žádnou novinkou, když zmíním, že velký vliv na přeměnu postavy a první viditelné výsledky z pravidelného cvičení přijdou v okamžiku, kdy se zaměříme na stravu. Všichni to dobře víme, přesto chybujeme! Totéž se týká i mé osoby. Právě proto, jsem ráda nejen za bezvadná videa Tomáše a tréninkový plán, který krok za krokem připravuje postupně lidské tělo na čím dál větší zátěž.

Další častou chybou cvičících je, že se jdou do tělocvičny doslova zničit. Jenže pokud se to nečiní účelně, nemá to takový význam – nedosahuje se požadovaných výsledků. Zajisté je lepší udělat pro sebe něco, nežli nic. Ovšem právě chyby vedou k tomu, že člověk řekne: tohle nefunguje, jsem prostě od přírody koule a basta.

Nové informace + správnost cvičení = požadovaný výsledek

Díky videům Tomáše jsem na svém těle zjistila jednu úžasnou věc. Nemusím videa opakovat několikrát a ničit se, abych měla pocit, že jsem pro sebe skutečně něco udělala. Včera byla sobota a měli jsme s přítelem naplánovaný malý výlet. Takže jsem si odcvičila celou sestavu a měla dojem, že bych úplně v pohodě zvládla i další. Jenže nebyl čas, ale se spokojeným pocitem, že mám splněno, jsem odjela. Přišel večer a cítila jsem příjemné pnutí ve svalech. I bez toho, že bych se ten den, bůh ví jak „zničila“. Uvědomila jsem si, že jde za a) o správně provedený a rozdýchaný cvik, b) účelný cvik cílený na danou svalovou skupinu, c) správná příprava na cvičení – rozehřátí svalů, d) finální protažení těla.

Poznejte své tělo a vyslyšte jeho požadavky

S každým videem ke mně přicházejí nové a nové informace, které si mohou rovnou sama na sobě testovat, a zjišťuji, že jsem dělala celou řadu chyb. Takže mnohdy jen chtít cvičit nestačí. Důležité je cvičit správně. Další zakopaný pes je jídelníček, který, jak Tomáš vysvětluje, má vliv na naše hormony a ty následně na naše tělo. V dalších dílech nás provede i důležitostí detoxikace, protože do těla zaneseného jedy se živiny nemohou dostat. Můžete jíst zdravě, ale přesto výsledků nedosáhnete. Nejedná se o žádnou drastickou změnu ze dne na den, ale opět krok za krokem. Pod jeho videi je vždy prostor, pro případné otázky. Máte-li chuť změnit svůj životní styl a postavu, ale nevíte, jak na to – zkuste Výzvu 21. Nebude vás to stát ani korunu. Po těchto 21 dnech sami uvidíte, jak se cítíte a zda chcete pokračovat dále.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte