Potěšte Vaši partnerku gurmánským zážitkem

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a Vy stále nemáte dárek? Nezoufejte! Firma na zážitky Vám pomůže najít takový dárek k narozeninám, který jí nejen v danou chvíli potěší, ale také na něj bude ještě dlouhá léta ráda vzpomínat.

Firma na zážitky dává možnost vybrat dárek podle vkusu obdarovaného i podle jeho zájmů. Díky univerzálním poukazům, které Firma na zážitky pro své zákazníky pravidelně připravuje, můžete nechat výběr dárku na Vaší partnerce. Konkrétní nabídku univerzálních poukazů najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Je libo gurmánský zážitek?

Vaši partnerku můžete potěšit také gurmánským zážitkem. Pokud Vaše přítelkyně či manželka patří k vášnivým kuchařkám, určitě ji potěšíte kurzem vaření Ola Kala. Profesionální kuchaři a cukráři z předních pražských restaurací Vás naučí připravovat speciality z české i mezinárodní kuchyně. Na konci kurzu budete moci samozřejmě připravené pochoutky ochutnat.

Láska prochází žaludkem

Gurmánské zážitky představují také skvělou příležitost pro krásně prožité chvíle ve dvou. Na romantickou večeři můžete Vaši partnerku pozvat na Kristin Hrádek, který byl v historii používán jako letní sídlo knížecí rodiny i lovecký zámeček. Při večeři na vás dýchne atmosféra 18. století. Restaurace Kristinina Hrádku se umístila v roce 2015 na druhém místě v prestižní soutěži Grand restaurant. Kuchaři Kristina Hrádku pro Vás připraví vybrané staročeské speciality i jídla ze světové kuchyně. Po večeři si můžete dopřát neméně romantickou procházku v národním parku Českého Švýcarska.

Každá žena si dopřeje ráda také chvíli pro sebe, proto rozhodně chybu neuděláte ani čokoládovou masáží, která má blahodárné účinky na lidskou pokožku a je rovněž skvělým pomocníkem v boji proti celulitidě.

Fotografie publikována se svolením patrisyu Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte