Zbavte se nadbytečných kil napořád

Dieta. Také vám při vyslovení toho slova přejede mráz po zádech a naskočí vám kopřivka po celém těle? Není divu. Mnozí z nás mají dietu spojenou s přemáháním se a s hladověním. Takovým dietám ale odzvonilo, nevedou k ničemu jinému než ke známému jojo efektu, kvůli kterému všichni po štíhlosti toužící lidé skončí s váhou ještě o kus vyšší, než před hubnutím.

Už žádné hladovky

Při hubnutí nemusíte trpět hlady, stačí jen zvolit správnou skladbu jídelníčku a do své životosprávy přidat o trochu více pohybu. A nemusíte zrovna denně běhat maratony, stačí třeba místo zmáčknutí tlačítka u výtahu vyjít čas od času schody pěšky, nebo vystoupit z tramvaje o dvě zastávky dřív. Uvidíte, že se začnou dít zázraky. Nevíte-li si rady s tím, jak byste měli poskládat váš jídelníček, který vás dovede k příjemnému pocitu a zdravě vypadajícímu tělu, vyhledejte odborníky. Třeba na webové stránce www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/, kde vám v sekci zdravá výživa Praha poradí, jak jednoduše začít zlepšovat váš zdravotní stav. Odborníci na výživu vám na míru vytvoří individuální jídelní plán, a pokud budete následně dodržovat jednoduchá pravidla přípravy a přijímání potravin, můžete se nepotřebných kil navíc zbavit napořád.

Dopřejte si masáž

K tomu, abyste byli zdraví a fit do vysokého věku, je potřeba také podpořit celkové zdraví nejen fyzické, ale také psychické. Umění relaxace je v dnešní uspěchané a stresuplné době nutností. Což takhle zvolit ze široké nabídky relaxačních masáží, které vám mohou pomoci k uvolnění bloků po celém těle? Ajurvédská masáž teplým bylinným olejem je nejen vysoce relaxační, ale také detoxikační a jistě nemůže být špatnou volbou. Dopřejte si ji za odměnu po každém dílčím stravovacím úspěchu a uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte